Sauna

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Sauna

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel i irishanova a poslední změna proběhla před 3 roky, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #480290
    i
    irishanova
    Účastník

    Rozdíl v tom určitě je a za sebe bych volila infrasaunu. Ta má totiž zdravotní účinky, jako třeba detox organismu, posiluje imunitu a další pozitivní věci pro tělo. Sestra si ji pořídila do domu od marimexu a je s ní moc spokojená a mně se to taky líbí moc, kdybych měla větší byt, tak bych si to sem taky nechala namontovat.

    • #480345
      m
      michala69
      Účastník

      Počkej, počkej, to je možné mít v domě nebo dokonce v bytě ? To je nějaká hloupost ne ? … My máme velkou zahradu a ta část co máme u domu je zastřešená, tak bysme to chtěli dát tam .. Ale co by mě ještě zajímalo, tak nevíš jestli když bych si ji objednala z toho marimexu, tak smontují mi ji nebo ne ? Jaký model vůbec má ?

      • #480415
        i
        irishanova
        Účastník

        Ano je to možné, protože to má spotřebu podobnou jako žehlička 😉 tam už potom záleží na rozměrech no. Jinak má přesně tady tuhle http://www.marimex.cz/infrasauna-marimex-elegant-3002-xxl a dával ji dohromadyjejí  manžel s kamarádem, ale prý to nebylo vůbec nic těžkého, protože u každé té sauny máš dokumenty ke stažení a tam je návod

        • #480507
          m
          michala69
          Účastník

          Ještě se zeptám, dívala jsem se na ten odkaz co si mi tu nechala a mají psáno, že bude skladem začátkem listopadu, ale přitom jde objednat. Myslíš, že do toho můžu jít a když si ji takhle dopředu objednám, tak to proběhne v pořádku ?

          • #480517
            i
            irishanova
            Účastník

            Ptala jsem se na to sestry a prý to taky takhle měla. Neměli ji přímo skladem, takže udělala něco jako předobjednávku 🙂

  • #480234
    m
    michala69
    Účastník

    Rádi bychom si pořídili saunu a můj dotaz zní, jestli je jedno, když pořídím finskou saunu nebo infrasaunu ? Je v tom nějaký zásadní rozdíl ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist