Růst vlasů

Femina.cz > Fóra > Krása > Růst vlasů

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m michaela77 a poslední změna proběhla před 1 rokem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #508544
    z
    zuzuša
    Účastník

    S pomalým růstem vlasů jsem si pomohla jejich prodloužením kvalitními clipy od http://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz

    • #508615
      f
      femuska
      Účastník

      Vlasy vám prodlužovala kadeřnice, nebo se to dá zvládnout i doma?

      • #508744
        z
        zuzuša
        Účastník

        Využila jsem služby přímo na pobočce vlasy-k-prodlouzeni. Vlasy mě prodloužili přímo tam.

        • #508787
          j
          jandulka25
          Účastník

          Taky uvažuji o prodloužení vlasů. Mé vlasy nerostou tak rychle. Tip na prodloužení přímo na jejich pobočce vítám.

  • #508542
    i
    irishanova
    Účastník

    Koupila jsem si tady ty vitamíny od Veniry, tak jsem zvědavá. Několikrát jsem tady na tu značku narazila na instragramu u holek, co mají moc hezké vlasy, tak snad budu taky spokojená.

  • #508273
    l
    lenana
    Účastník

    Já mám problémy s řídkými a poničenými vlasy. Zkoušela jsem i vitamíny a různé balzámy a masky, ale nic. Nemáte radu?

    • #508381
      k
      katkakatule
      Účastník

      Taky jsem měla tyhle problémy a pomohli mi to vyřešit až na klinice https://www.clinicalhair.cz/ vřele doporučuju se k nim objednat, mají pobočky po celé republice a opravdu se vyznají.

      • #508846
        M
        Martiti
        Účastník

        Ta klinika vypadá moc dobře, podle toho co tam čtu mi to dalo zase naději, že bych mohla jednou mít zase hezký svoje vlasy a neřešit příčesky apod. Moc děkuju za doporučení!

      • #508449
        l
        lenana
        Účastník

        Ani jsem nevěděla že se na tohle někdo specializuje, děkuju za doporučení určitě k nim zajdu.

        • #508922
          m
          michaela77
          Účastník

          Jestli to zkusíš tak potom prosím taky sdílej zkušenost, začínám nad tím taky uvažovat tak budu ráda za každou osobní zkušenost..

  • #508036

    Řekla bych, že denatura bude mít efektivní vitamíny vzhledem k tomu, jak účinné mají séra na řasy.

    • #508504
      S
      Sonia.Cer
      Účastník

      Mrkla jsem se i na hodnocení a přijde mi perfektní, dlouho jsem na něco nečetla tak dobré hodnocení takže jsem si je objednala 🙂 nechám tady odkaz i pro ostatní ať na to můžete kouknout, když tu řešíme růst vlasů https://www.denatura.cz/premiovy-vitaminovy-komplex-vlasy–nehty-a-plet/

  • #507897
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Mají nějaké vitamíny vliv na růst vlasů?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist