Ručně dělané šperky

Femina.cz > Fóra > Zábava > Ručně dělané šperky

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel M MakMak a poslední změna proběhla před 3 roky, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #479958
    L
    Lilianna
    Účastník

    Tak jsem se na ten shop dívala a hledala si info. A je to super. Na https://www.koralek-obchod.cz/ se dá koupit opravdu jen takové množství, které chcete a o kterém víte, že ho využijete.

    • #479965
      M
      Misanecek
      Účastník

      Jojo, je to tak 🙂 To právě oslovilo i mě 🙂 Jinak teda už si začala vyrábět? Kde bereš inspiraci?

      • #481304
        M
        MakMak
        Účastník

        Tak já jsem si teda komponenty objednala na koralek-obchod a super, jsem nadšená. No a jinak inspiraci beru na netu 🙂

  • #479744

    Nemáte prosí zkušenost s tou fimo hmotou a jestli je to vhodné i pro děti na tvoření místo plastelíny ?

  • #478608
    M
    MakMak
    Účastník

    Ty jo, tak jsem se na to koukala a jako vypadá ten shop hodně dobře. Ale ještě by mě zajímalo, jak se na shopu nakupuje? Dá se nakoupit jen v malém množství? Na zkoušku?

    • #478622
      L
      Lilianna
      Účastník

      Tak přesně tohle by zajímalo i mě. Protože co jsem se tak dívala, tak všude jen megalomanský množství, a to nvm, co bych s tím dělala…

      • #479278
        M
        MakMak
        Účastník

        Tak jsem se na koukala a dá… Což je super. V tom je ten https://www.koralek-obchod.cz/ lepší, než ostatní shopy. Tam se musí nakupovat ve velkym :/ Tady si fakt vybereš a koupíš jen množství, které chceš 🙂

        • #479310
          M
          Misanecek
          Účastník

          Jj, to je fakt… Zvlášť, když začínáš, tak je to super, protože nemusím kupovat hnedka celý obrovský balení. I potom je to dobrý, že víš, kolik toho koupit, aby ti to přesně vystačilo a nic zbytečně nezbylo 🙂 Na to je ten koralek obchod super 🙂

          • #480573
            L
            Lilianna
            Účastník

            Přesně proto nakupuju na koralek-obchod. A navíc, oni tam mají moc hezký věci na výběr. Teď mají ten křišťál a ten je naprosto úžasnej. Do šperků vypadá fantasticky.

  • #478081
    z
    zralok.85
    Účastník

    Ahoj, mě se osvědčil tento shop https://www.koralek-obchod.cz/. Mrkni, myslím, že si určitě vybereš. Je to perfektně vybavený shop.

    • #479966
      M
      Misanecek
      Účastník

      Ten shop je super 🙂 Jenom bych se chtěla zeptat… kde bereš inspiraci? 🙂

    • #479311
      M
      Misanecek
      Účastník

      Jj, super, moc díky za info. Ten je super, taky jsem se na něj koupkala a už i něco objednala 🙂 Z čeho nejraději vyrábíš náramky ty?

  • #477391
    M
    Misanecek
    Účastník

    Ahoj holky 🙂 Chci se zeptat… Docela mě láká, že bych si doma zkusila udělat nějaké šperky. Náramky, náhrdelníky. Miluju minerály… Nemáte někdo s výrobou zkušenosti? Jako já si poradím, ale potřebuju koupit komponenty… Kde, nevíte? Poradíte?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist