Řídké vlasy

Femina.cz > Fóra > Krása > Řídké vlasy

Zvolené téma obsahuje celkem 29 odpovědí. Do diskuze (21 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel J Jarka50 a poslední změna proběhla před 1 rokem, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #505734
    d
    danikk
    Účastník

    Já zkoušela různé šampony a zábaly ale bez efektu. Vlasy se mi uzdravily až co jsem užívala tenhle vitamínový komplex https://www.denatura.cz/premiovy-vitaminovy-komplex-vlasy–nehty-a-plet/ mám je o hodně hustější a celkově zdravější a taky se mi hodně zlepšila pleť a zpevnily nehty.

  • #504655

    Co by ti mohlo pomoct, tak jsou vitamíny na podporu růstu vlasů. Kupila jsem mamce tříměsíční kúru a ten rozdíl byl teda sakra poznat. Mají je na expertnavlasy.eu tak vyzkoušej.

    • #505251
      D
      DendulkaN
      Účastník

      To já moc tady za ty pilulky nejsem :/. Jsou i jiné možnosti, jako třeba olejíčky a šampony 😉

      • #505486
        J
        Jarka50
        Účastník

        Nevysušují ty olejíčky moc vlasy?

        • #505693
          D
          DendulkaN
          Účastník

          Tak zrovna ty co má khadi, tak nevysušují a nanáší se primárně na vlasovou pokožku, nikoliv na vlasy 😉 https://www.khadi.cz/vlasove-oleje-masky-a-kondicioner

          • #505977
            J
            Jarka50
            Účastník

            Super, no už mám objednáno, tak snad mi to aspoň trochu pomůže. Procházela jsem i jiné diskuze a hodnocení mají super.

  • #501141
    m
    milka8
    Účastník

    Manžela trápí, že mu začaly poměrně viditelně řídnout vlasy, máte nějaký doporučení co by mu mohlo pomoct?

    • #501153
      m
      michaela77
      Účastník

      Já jsem koupila manželovi k narozeninám přípravky od https://headandbeard.eu/ a už asi po měsíci se mu vlasy krásně zahustily a vousy mu začaly konečně růst rovnoměrně takže si je teď konečně nechává narůst a je hrozně spokojenej 🙂 je potřeba používat všechny tři produkty (šampon, sprej, dermaroller) který se navzájem doplňujou. Moc mu vyhovuje hlavně ten sprej, který prostě jen nastříká a nemusí s tim nic dalšího dělat.

      • #501938
        t
        tana.hadkova
        Účastník

        O tom už jsem četla že je to prý opravdu účinný, asi to teda taky zkusíme..

      • #501154
        m
        milka8
        Účastník

        To zní báječně, moc díky za doporučení 🙂

  • #489113
    e
    evcasl
    Účastník

    Taky mám hodně řídký vlasy, zhoršilo se mi to hodně po porodu, příčesky nepřipadají v úvahu to je hrozně vidět

    • #496101
      J
      JaninaR
      Účastník

      Mamka měla taky hodně řídké vlasy a nechala si je zahustit pomocí keratinu a vidět to nebylo :). Práce musí být dobře odvedená, takže si musíš najít dobrého kadeřníka a vlasy už jsou k dostání jednoduše, protože je mají na spoustě eshopů.

    • #489241

      kvapik
      Účastník

      Taky jsem to řešila, příčesky byly hrozně poznat a navíc se mi to celkově příčilo, chtěla jsem mít svoje hezký vlasy. Nakonec jsem zašla na vlasovou kliniku a konečně mám pokoj 🙂

  • #488614
    K
    Kryska
    Účastník

    Kde mají kvalitní vlasy, tak je rozhodně hotstyle a je možnost se s nimi přímo domluvit na prodloužení pokud jste z Brna nebo ho máte v dosahu 🙂

  • #488489
    n
    nanna
    Účastník

    <p style=“text-align: left;“>Lepší je řešit příčinu řidkých a slabých vlasů a ne to jenom maskovat</p>

  • #488393
    m
    martusi
    Účastník

    Mě moje kadeřnice díky clipům vlasy nejenom prodloužila, ale taky zahustila. Jsem moc spokojená.

  • #488240
    i
    irishanova
    Účastník

    Mamka měla ten stejný problém, ale nechala si taky zahustit a prodlužit vlasy a vypadá to fakt úžasně.

  • #487408
    A
    Andryna
    Účastník

    O prodloužení vlasů taky uvažuji, zajdu se k nim na pobočku podívat.

  • #487218
    g
    giska
    Účastník

    Vlasy-levne znám, nedávno jsem si u nich kupovala materiál k prodloužení.

  • #487001
    f
    femuska
    Účastník

    Koukala jsem, že mají pobočku v Brně. Zajdu se tam podívat. Prodloužené vlasy se mi líbí.

  • #486794
    j
    jandulka25
    Účastník

    Mám dobrou zkušenost s clipy od http://www.vlasy-levne.cz. Vlasy prodlouží i zahustí.

  • #486660
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Hele, na ty řidký vlasy, nebo teda spíš na zahuštění vlasů v účesu je myslím dobrý koupit ty sety, že? Já se ptám, protože v nabídce clip in vlasy.eu mají i pásy…

  • #485469
    A
    Alecca
    Účastník

    No, je to špatný, no… Řídký vlasy jsou na nic, ale prostě i tak se dá žít 🙂 Jinak na zahuštění jsem si koupila clip in a super. Konečně něco, co mi pomohlo. Je to neinvazivní a v účesu to vapadá parádně. Kupuju je na https://www.clip-in-vlasy.eu/. Tam mají kvalitní clipy.

  • #484652
    M
    MakMak
    Účastník

    Dámy 🙂 Dotazek 🙂 Jak řešíte řídké vlasy…? Hlavně myslím to, jak se češete? Máte nějaké fígle, jak na účes, aby vypadal dobře?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist