resort Sněžné

Femina.cz > Fóra > Cestování > resort Sněžné

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel M MakMak a poslední změna proběhla před 3 týdny, 5 dny.

• Autor
    M
    Misanecek
    Účastník

Ahojky, jako asi takto… My jsme byli v tom https://www.resort-snezne.cz/ v zimě a právě tam pojedeme i v létě. No, máme teda ubytko na září, ale moc se těšíme. Máme rádi klid, přírodu, na to je září naprostý ideál 🙂 BVy jedete kdy?

z
    zralok.85
    Účastník

Tak jo, moc díky za info, už máme ubytko reservovaný, tak se moc těšíme 🙂

M
      MakMak
      Účastník

Tak co, kdy jste tam byli? A jak se vám tam líbilo? 🙂

Jak je na tom ubytování a je možné v okolí podniknout něco zajímavého ? 🙂

m
      michala69
      Účastník

Možností je tam fakt hodně, stačí se podívat na ty jejich stránky, nechávala jsem ti tu i odkaz a rozkliknout si tipy na výlety a je jich tam fakt hodně 😉

Děkuji moc, už jsem se dívala a na výběr tam toho je fakt hodně, to snad ani není reálné všechno projít 😀 je nějaké místo, které stojí za návštěvu ?

m
    michala69
    Účastník

V loňském roce jsem v tomto resortu byla pouze s manželem a letos sem pojedeme znovu, akorát s tím rozdílem, že s námi pojede i syn, který běžně jezdívvá na tábory, ale vzhledem k situaci to asi nebude možné, tak pojede s námi. Navíc jsem se dívala, že tam bude bohatý program, protože tam budou mít na prvních 14 dní v srpnu animátory a třeba takové hledání pokladů a olympiády jsou jeho, takže věřím tomu, že se bude bavit. Nechám ti tady odkaz ať na to můžeš mrknout http://www.resort-snezne.cz/article/leto-s-animatory

z
    zralok.85
    Účastník

Holky, byli jste s rodinou někerá ubytováni na Vysočně v resortu Sněžné? Mě se to ubytko moc líbí a docela bych se tam vypravila s rodinou v létě…

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist