resort Sněžné

Femina.cz > Fóra > Cestování > resort Sněžné

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  lenka3kubin@seznam.cz a poslední změna proběhla před 1 týdnem.

• Autor

Jak je na tom ubytování a je možné v okolí podniknout něco zajímavého ? 🙂

m
    michala69
    Účastník

V loňském roce jsem v tomto resortu byla pouze s manželem a letos sem pojedeme znovu, akorát s tím rozdílem, že s námi pojede i syn, který běžně jezdívvá na tábory, ale vzhledem k situaci to asi nebude možné, tak pojede s námi. Navíc jsem se dívala, že tam bude bohatý program, protože tam budou mít na prvních 14 dní v srpnu animátory a třeba takové hledání pokladů a olympiády jsou jeho, takže věřím tomu, že se bude bavit. Nechám ti tady odkaz ať na to můžeš mrknout http://www.resort-snezne.cz/article/leto-s-animatory

z
    zralok.85
    Účastník

Holky, byli jste s rodinou někerá ubytováni na Vysočně v resortu Sněžné? Mě se to ubytko moc líbí a docela bych se tam vypravila s rodinou v létě…

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist