Rekonstrukce bytu

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Rekonstrukce bytu

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (7 hlasů) se naposledy zapojil uživatel M MRutova a poslední změna proběhla před 1 týden, 3 dny.

• Autor
    M
    MRutova
    Účastník

Na rekonstrukci kuchyně si dobře vzpomínám. Museli jsme si na ni bohužel půjčit, protože nám došli penízky, které jsme měli našetřené ale i přesto to dopadlo a dnes máme kuchyň dle svých snů.

B
    Bedriška Malá
    Účastník

My ano a musím říct, že to bylo peklo. Jako 2 týdny jsme byli mimo provoz. Ale zůstali jsme normálně v bytě. Jinak já jsem přidala spotřebiče. Teď jsem třeba hodně ráda, že jsem si do kuchyně nechala dát digestoř. Tu si taky nech dát. Já mám od Faberu a super https://www.faber-eshop.cz/.

A
    Anka45
    Účastník

Ahoj, má za sebou někdo reko kuchyně? Jak jste to prožívali? A jak dlouho vám to trvalo? Bydleli jste po dobu doma nebo jste to řešili náhradním bydlením? A v čem jste udělali největší rozdíl mezi starou a novou kuchyní?

opand@seznam.cz
    Účastník

<table border=“0″ width=“286″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“286″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl65″ style=“height: 60.0pt; width: 215pt;“ width=“286″ height=“80″>Za nás doporučuji tento https://www.modrapyramida.cz/produkty/financovani-bydleni/male-a-stredni-uvery/rychlouver-na-lepsi-bydleni</td&gt;
    </tr>
    </tbody>
    </table>

c
    cwa12214
    Účastník

Dobrý den,koupili jsme s manželem starší domek a potřebujeme ho částečně zrekonstruovat. Akorát nevíme,kde máme sehnat nějaký vhodný úvěr. Stačilo by nám tak 600 tisíc. Nevíte o něčem?

Vsak se podivej na http://www.ekostyren.cz tam se o tom dozvis vice.

Je to velmi kvalitni prisada do betonu,ktera vyrovnava a pritom nezatezuje konstrukci bytu.

A co to je?Nic mi to neříká?

Ahoj my jsme vyrovnavali ekostyrenem a byla jsem moc prekvapena jak jsou podlahy krasne rovne.

Ahoj chystáme se s přítelem udělat kompletní rekonstrukci bytu včetně podlah, omítek atd. Podlahy jsou dost křivé a tak se chci zeptat jak a čím jste vyrovnávali podlahu vy?Máte s tím někdo zkušenosti?

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist