Psí pamlsky

Femina.cz > Fóra > Zábava > Psí pamlsky

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel j janajanicaaseznam-cz a poslední změna proběhla před 4 týdny, 1 dnem.

• Autor

Zdravím, u nás také spokojenost, poměr cena/kvalita na jedničku a o lesklejší srsti ani nemluvě, paráda.

Našim bafanům taky jedou, máme teď 3. balení a nemůžou se jich nabažit. Určo budem kupovat dál 🙂

Ahoj, já sice kupuji jinou příchuť, ale na to moc nesejde, obecně je tahle functional řada skvělá. Supr složení, přiměřená cena a oběma našim fenkám chutnají… za mě ideál.

Ahoj! Zkoušel jste někdo s pesany tyhle pamlsky https://www.familydogs.cz/BRIT-Dog-Functional-Snack-Skin-Coat-Krill-150g-d19189.htm ? Sháním už několik dní nějaké kvalitní dobroty, které by se daly brát na procházky atp. a tyhle mě zaujaly, že by měly být dobré na srst a kůži, což by se nám hodilo… víte někdo, jaké jsou?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist