Proteiny

Femina.cz > Fóra > Sport > Proteiny

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel r rjapseznam-cz a poslední změna proběhla před 3 roky, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #480569
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Dobrý  obchod je balicekzdravi.Mají tam velice dobré věci pro vegany.Proteiny,tyčinky atd.

  • #480346

    opand@seznam.cz
    Účastník

    A kde ho přesně kupuješ? Máš třeba nějaký oblíbený obchod a nebo pokaždé zkoušíš něco nového?

  • #480271
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Dávám si už jenom veganský protein.

  • #480191

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Používáte někdo protein pro vegany?

  • #467823
    M
    MakMak
    Účastník

    Já osobně zbožňuju bílkovinné produkty od https://www.mujbilek.cz/. Pokud neznáš, mkrni na to. Za mě určitě doporučím.

  • #466734
    L
    Lilianna
    Účastník

    Prosím, je tu někdo, kdo by mi mohl doporočit kvalitní bílkovinu? Jako doplněk stravy?

  • #455677
    r
    robin.mdo
    Účastník

    ahoj holky, měla ste nějaká z vás zkušenost s produkty fit-day? jedná se o veganskou stravu. Koupila jsem si na zkoušku balíček se smoothie a musím řict, že je to opravdu moc dobré a hlavně mě ihned zasytí.

  • #422868
    a
    adeele
    Účastník

    Ahoj, myslím že když zadáš do googlu proteinový nápoj, naskočí ti tisíce nabídek. Nebo možná ještě lépe zkusit heureku, tam se ti to srovná i podle ceny.

  • #421478
    z
    zvonilka
    Účastník

    Ahoj, kde koupim proteinový nápoje? Myslím na netu, nechci do nějakého předraženého kšeftu :/

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist