prodloužení vlasů

Femina.cz > Fóra > Krása > prodloužení vlasů

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (6 hlasů) se naposledy zapojil uživatel k kikajda a poslední změna proběhla před 1 měsíc, 4 týdnů.

• Autor
    k
    kikajda
    Účastník

Dodací lhůty mě potěšily, hned jsem to využila.

g
    giska
    Účastník

Dodací lhůty jsou pro mě taky důležité, většinou si vlasy upravuji na poslední chvíli.

z
    zuzuša
    Účastník

Objednáte si dopoledne a druhý den zboží máte.

k
    kikajda
    Účastník

Co dodací lhůty,mají rychlé? Já se většinou rozhoduji na poslední chvíli.

f
    femuska
    Účastník

Tím,že opravdu používají kvalitní materiál tak se dají vlasy dobarvovat a vlnit. Výsledek je perfektní.

z
    zuzuša
    Účastník

Pokud to prodloužení udělá šikovná kadeřnice, tak s tím nebudeš mít problém. Já jsem s prodloužením spokojená a nikdo nepozná, že vlasy nejsou moje.

j
    jandulka25
    Účastník

Prý jdou prodlužované vlasy  navlnit nebo snad i nabarvit? Nevypadá to pak nepřirozeně  a uměle?

f
    femuska
    Účastník

Není se čeho bát, materiál, se kterým pracují, je výhradně z pravých lidských vlasů.

m
    martusi
    Účastník

Co to je metoda keratin? Já nad prodloužením uvažuji, ale zatím jsem do toho nešla.

f
    femuska
    Účastník

Nechala jsem si prodloužit vlasy s http://www.vlasy-levne.cz metodou Keratin. Jsem spokojená,protože používají materiál s pravých lidských vlasů a výsledek je fakt perfektní.

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist