prodloužení vlasů

Femina.cz > Fóra > Krása > prodloužení vlasů

Zvolené téma obsahuje celkem 19 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  lenka3kubin@seznam.cz a poslední změna proběhla před 3 roky, 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #468332
    M
    Muzejna
    Účastník

    Dobrý den, opravdu by ste mi neporadili, jestli se dají na špatné vlasy přidělat clipy děkuji.

    • #479100

      Jak na špatné vlasy ? Jako myslíš zničené ? To bych nechala asi na posouzení kadeřnice 🙂 podle toho ti potom asi řekně jestli je lepší zvolit clipy nebo třeba prodloužení pomocí keratinu atd 🙂

  • #467192
    8
    89natalie
    Účastník

    Ahojky, která z vás mě porad, kde si mám nechat prodloužit vlasy? Děkuji ji vám za vaše tipy a nápady.

  • #466730
    M
    MakMak
    Účastník

    Ty jo a poradí mi i s výběrem odstínu? Já mám docela strach, že netrefím odstín 🙁 Jak se to pak řeší? A jak se ty clip in udržují?

  • #466631
    r
    romca.ruzova
    Účastník

    Holky, já vám poradím stránku vlasy-k-prodlouzeni.cz. Je to opravdu výborná stránka a jejich clipy a výrobky jsou vyrobeny z pravých vlasů.  Mají tam i bezplatné poradensví, tak i vám rádi poradí.

  • #462524
    8
    89natalie
    Účastník

    Zdravím, máte tip kam zajít na prodloužení vlasů? Poradíte mě budu velice ráda děkuji

  • #461199
    i
    irishanova
    Účastník

    Kde si holky necháváte prodloužovat vlasy, aby spoje nebyly vidět a práce byla opravdu dobře provedená ? Prosím jen Brno a okolí

    • #466550
      m
      michala69
      Účastník

      Vlasy jsem si objednala z clip vlasy levně a ti spolupracují s kadeřnictvím v Řečkovicích, takže jsem si vlasy nechala prodloužit tam 🙂

      • #470017
        i
        irishanova
        Účastník

        Děkuji moc za doporučení, už je cca 3 měsícem nosím a je to neuvěřitelná změna oproti těm krátkým vlasům. Jsem z nich moc nadšená a ještě se chystám vyzkoušet tu clip ofču protože mám strach si ostříhat svoje vlasy 😀

  • #459914
    M
    Muzejna
    Účastník

    Čau holky, od mala trpím tím, že mi nenarostou vlasy do požadované délky… Má některá zkušenosti s prodloužením vlasů? Pokud ano, tak prosím o info, klidně i o metodách…

  • #453498
    k
    kikajda
    Účastník

    Dodací lhůty mě potěšily, hned jsem to využila.

  • #453476
    g
    giska
    Účastník

    Dodací lhůty jsou pro mě taky důležité, většinou si vlasy upravuji na poslední chvíli.

  • #449967
    z
    zuzuša
    Účastník

    Objednáte si dopoledne a druhý den zboží máte.

  • #440775
    k
    kikajda
    Účastník

    Co dodací lhůty,mají rychlé? Já se většinou rozhoduji na poslední chvíli.

  • #431555
    f
    femuska
    Účastník

    Tím,že opravdu používají kvalitní materiál tak se dají vlasy dobarvovat a vlnit. Výsledek je perfektní.

  • #431388
    z
    zuzuša
    Účastník

    Pokud to prodloužení udělá šikovná kadeřnice, tak s tím nebudeš mít problém. Já jsem s prodloužením spokojená a nikdo nepozná, že vlasy nejsou moje.

  • #429518
    j
    jandulka25
    Účastník

    Prý jdou prodlužované vlasy  navlnit nebo snad i nabarvit? Nevypadá to pak nepřirozeně  a uměle?

  • #429412
    f
    femuska
    Účastník

    Není se čeho bát, materiál, se kterým pracují, je výhradně z pravých lidských vlasů.

  • #429134
    m
    martusi
    Účastník

    Co to je metoda keratin? Já nad prodloužením uvažuji, ale zatím jsem do toho nešla.

  • #428778
    f
    femuska
    Účastník

    Nechala jsem si prodloužit vlasy s http://www.vlasy-levne.cz metodou Keratin. Jsem spokojená,protože používají materiál s pravých lidských vlasů a výsledek je fakt perfektní.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist