Problémy v posteli

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > Problémy v posteli

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel J Jarka50 a poslední změna proběhla před 3 roky.

  • Autor
    Příspěvky
  • #483572
    z
    zuzanik
    Účastník

    zkusila bych nejdřív něco jako prádelko a tak, nějakou jeho fantazii splnit, kdyby nic nepomohlo tak až potom bych sáhla po práškách, brala bych to jako poslední možnost

  • #482601
    N
    Nivea
    Účastník

    Můj partner užívá https://www.amarex.cz/ vždycky tak půl hodinku před sexem a funguje to úplně zázračně. Má mnohem pevnější erekci a výdrží o hodně déle a řekla bych, že si to taky mnohem víc užívá 🙂

    • #482634
      k
      katkakatule
      Účastník

      Koukám na ten Amarex a líbí se mi, že je to přírodní. Zkusíme to z manželem objednat. Jak to přijde zabalené, nebude poznat co to je? Aby na nás pošťačka blbě nekoukala..

      • #482678
        N
        Nivea
        Účastník

        Přišlo to zabalené diskrétně, nebylo poznat co to je 🙂

        • #482692
          k
          karolina.ka95
          Účastník

          Nevím jak tady u toho eshopu, ale třeba u e-kondomů balí balíčky diskrétně, takže nikdo nepozná o jakou zásilku jde 😉

          • #483372
            i
            irishanova
            Účastník

            Máš od nich i nějakou hračku ? Chci si pořídit něco nového, ale vůbec nevím co by mohlo stát za to :/

          • #483643
            k
            karolina.ka95
            Účastník

            No nevím jestli by si každá neměla vybrat sama 🙂 přece jenom každé se líbí něco jiného, ale když bych měla poradit, tak já jsem si hodně oblíbila tady ten kousek https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/g-spot-vibratory/paloqueth-g-spot-rabbit-vibrator-purple

          • #483547
            m
            michala69
            Účastník

            Taky bych si ráda pořídila nějaký ten vibrátor, tak budu ráda když mi tu někdo zkušenější poradí s výběrem 🙂

          • #483256
            J
            Jarka50
            Účastník

            To jsem ráda, protože jsem si vybrala přes ekondomy spodní prádlo a obleček. Ráda bych tím manžela překvapila a když by na balíčku bylo jisté označení, tak by mu to nedalo a určitě by mi ho rozdělal.

          • #484092
            S
            Sonia.Cer
            Účastník

            Dobrá volba, protože na e-kondomech mají fakt boží prádlo. Jak krajkové, tak teď jsem se dívala, že mají nově i něco pohodlnějšího na běžnější nošení od značky Passion.

          • #484589
            J
            Jarka50
            Účastník

            Taky jsem se na to dívala a objednala jsem si včera ten červený komplet tak se na něj těším 🙂

  • #482286
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Vyzkoušej afrodiziakum, španělské mušky, to je zaručená věc ;). Nebo jsou i jiné doplňky na podporu erekce. Zkus mrknout na e-kondomy, tam toho mají opravdu dost.

  • #481985
    k
    katkakatule
    Účastník

    Poraďte něco co by pomohlo manželovi zlepšit výdrž v posteli a erekci?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist