Problém s erekcí

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > Problém s erekcí

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel m michala69 a poslední změna proběhla před 2 roky, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #489629
    m
    michala69
    Účastník

    Zeptám se holky jestli nemáte taky sem tam problém s chutí na sex ? Přijde mi, že s tím mám problém čím dál častěji. Dokonce přemýšlím, že bych vyzkoušela nějaký doplněk, nemáte náhodou něco vyzkoušeného, po čem bych se vzrušila ?

  • #487886
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Co zkusit afrodisiaka ? Třeba mu bude stačit když se uvolní a třeba takové španělské mušky ho přivedou k chuti a všechno bude fungovat, hm ?

  • #487791

    Zaujal mě tady tento doplněk, hlavně to složení, že je to bylinná složka a není to žádný dryák, co na to říkáš ? http://www.supererekce.com/content/16-red-power-popis-produktu

  • #486612
    J
    Jarka50
    Účastník

    Tady těch doplňků je dost, akorát je potřeba si dávat pozor a zkusit si pohledat recenze. Co je hodně známé, tak eshop supererekce.com tak bych se být tebou podívala jestli je ta něco, co by příteli vyhovovalo.

  • #484744

    Zdravím, doufám že tady najdu někoho, kdo mi poradí. Přítel má už nějakou dobu problémy s erekcí a zajímalo by mě jestli mu můžu koupit něco na erekci bez předpisu ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist