Probiotika

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Probiotika

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel M MájinkaS a poslední změna proběhla před 3 roky, 9 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #478381
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Zdravím, já probiotika od Naturevia objednávám vždy tady https://www.lekarna.cz/swiss-naturevia-laktobacilky-baby-60-sacku/?utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=D-PLA+Ceny+(Skladem)&utm_term= a spokojenost.
    <p style=“margin: 0px; font-stretch: normal; font-size: 11px; line-height: normal; font-family: Calibri; color: #000000;“></p>

  • #478251
    V
    Viola_S
    Účastník

    Nemáte prosím zkušenost s objednáváním probiotik po internetu? Poradíte kde objednat, díky.

  • #478194
    A
    Adelinda
    Účastník

    Zdravím, kupuju je pravidelně a jsem s nima spokojená. Jak píše Májinka – rozpustí se krásně, nehrudkují a v mlíčku nejsou vůbec cítit. Za mě doporučuji a značka Naturevia je kvalitní.

  • #478096
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Zdravím, za mě jsou super a v těch sáčcích je to hrozně praktické. Po vysypání se probiotika krásně rozptýlí a vůbec nehrudkují.

  • #478068
    V
    Viola_S
    Účastník

    Zdravím, nemáte prosím zkušenost s Laktobacílky baby od Naturevia pro děti? Jsou nově v sáčcích, vyhovují Vám?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist