Probiotika

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Probiotika

Zvolené téma obsahuje celkem 25 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k katkakatule a poslední změna proběhla před 1 rokem, 11 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #498715
    k
    katkakatule
    Účastník

    S trávením taky pomáhá hořčík. Já si kupuju tenhle, výborně vstřebává https://vitaslife.cz/product/vitaslife-magnesium-700mg-180-kapsli/

  • #496265
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Doporučíte probiotika pro děti?

    • #496338
      m
      milka8
      Účastník

      Nám se osvědčily Laktobacílky naturevia

      • #496413
        t
        tana.hadkova
        Účastník

        Koukám na to a vypadá to dobře, poptám se jestli je mají u nás v lékárně, díky 🙂

        • #496488
          m
          milka8
          Účastník

          Určitě budou mít, není zač 😉

  • #495760
    j
    jandulka25
    Účastník

    Laktobacily 5 Imunita od http://www.naturevia.cz. Imunita je v názvu nově díky přidanému vitaminu C.

    • #496479
      g
      giska
      Účastník

      Zkuste si je porovnat  třeba s Linex…byla jsem hodně překvapená, že v Linexu jsou 2 kmeny místo pěti, není C, užívá se jich více denně a přitom je na ně reklama úplně všude.

    • #496092
      k
      kikajda
      Účastník

      Nově jsou na trhu desítková balení Laktobacilů atb. To je super, protože stačí koupit jedno levné balení a nemusíte  schovávat zbytek z velkého. Navíc toto balení je v blistru a ne v kelímku, takže se vejde pohodlně i do kufru na dovolenou.

      • #496236
        f
        femuska
        Účastník

        Jsem ráda, že na rozdíl od kapiček mám jistotu, že dávám správné a přesné množství. U kapek jsem se toho velmi bála. Nikdy jsem si nebyla jistá, že kapka je stejná, občas mě to „uteklo“ a kápla jsem víc, někdy míň, takhle vysypu sáček a hotovo

  • #495320
    P
    Polinko
    Účastník

    Ahoj, já probotika beru pravidelně, každodenně. Je to lepší, si myslím, taky se mi to už několikrát vyplatilo. Jako prevence fakt super. Beru tato https://www.bio-kult.cz/produkt/bio-kult-14 a rohodně je mohu jen doporučit 🙂

    • #496674
      A
      Anka45
      Účastník

      Počkej a ty ta probiotika bereš preventivně? Nebo při obtížích?

      • #497743
        B
        Bedriška Malá
        Účastník

        My jsme je nejdříve brali jen při ATB třeba. Ale ono je opravdu lepší je brát preventivně. Jsou prostě na správnou funkci střev a ty jsou důležité, aby správně fungoval celý metabolismus. My kupujeme od https://www.bio-kult.cz/. Tam nám ta nabídka vyhovuje nejvíc.

        • #498828
          l
          libuse86
          Účastník

          Tak supet, jojo, ona se ta probiotika opravdu vyplatí brát preventivně 🙂

  • #436034
    E
    ElenaM
    Účastník

    Já jsem užívala colonfit. Mám při tom vždycky problémy se zažívání a ted jsem se tomu vyhla

    • #436150
      k
      kamila_sun
      Účastník

      O tom jsem neslyšela. Já se nemůžu zbavit zácpy a už nepomáhá nic

      • #436189
        E
        ElenaM
        Účastník

        Podívej se na http://www.colonfit.cz. Zakládám si hlavně na přírodních věcech, takže mi vyhovuje.

        • #436301
          k
          kamila_sun
          Účastník

          Děkuji za doporučení. Taky preferuji přírodní produkty. Podívám se v lékárně

  • #435640
    M
    Misanecek
    Účastník

    No, já jsem si to jako právě myslela… Ta ATB jsou svinstvo, zasáhnou celý organismus a ne vždy pozitivně… :/ Proto jsem se ptala. A děkuji moc za doporučení!

    • #439495
      L
      Lilianna
      Účastník

      Ahojky, tak co, jak ses rozhodla? Koupila sis ta OMX probiotika? Jak ti vyhovují?

    • #437065
      L
      Lilianna
      Účastník

      Jo, to teda jsou… Oni totiž nerozlišují a prostě zabíjí a tím v těle udělají opravdu neskutečnou paseku. Proto ta probiotika. Já bych bez probiotik ATB už vůbec nebrala…

  • #434392
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahoj, hele, pokud bereš ATB, tak určitě k tomu ber probiotika. Jako ATB ti nemusí navenek nic udělat, ale se střevní mikroflorou si třeba pohrají. Proto je ber. Dobrá jsou třeba tato – https://www.omxprobiotika.cz/ Ta beru já a jsem spokojená!

    • #438276
      M
      MakMak
      Účastník

      Hele, tato probiotika mohu jen doporučit! Jsou totiž vhodná snad pro všechny pacienty, i pro ty, co mají nějaká omezení. – <span style=“display: inline !important; float: none; background-color: transparent; color: #333333; font-family: ‚Source Sans Pro‘,sans-serif; font-size: 13.93px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; letter-spacing: normal; orphans: 2; text-align: left; text-decoration: none; text-indent: 0px; text-transform: none; -webkit-text-stroke-width: 0px; white-space: normal; word-spacing: 0px;“>Probiotika jsou </span><strong style=“background-color: transparent; box-sizing: border-box; color: #333333; font-family: &quot; source sans pro&quot;,sans-serif; font-size: 13.93px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: bold; letter-spacing: normal; line-height: 17.41px; orphans: 2; text-align: left; text-decoration: none; text-indent: 0px; text-transform: none; -webkit-text-stroke-width: 0px; white-space: normal; word-spacing: 0px;“>dobře snášena i lidmi s nejcitlivějšími trávicím ústrojím<span style=“display: inline !important; float: none; background-color: transparent; color: #333333; font-family: ‚Source Sans Pro‘,sans-serif; font-size: 13.93px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; letter-spacing: normal; orphans: 2; text-align: left; text-decoration: none; text-indent: 0px; text-transform: none; -webkit-text-stroke-width: 0px; white-space: normal; word-spacing: 0px;“> (lidé se střevními záněty, syndromem dráždivého střeva, nebo bakteriálním přerůstáním). Fermentace mění použité ingredience (vybrané druhy řas, hub, ovoce, zeleniny) do zcela jiné, snáze tolerovatelné formy, přičemž při fermentaci je použit pouze rostlinný materiál – tedy žádné mléko nebo mléčné výrobky.</span><b></b><i></i><u></u>

  • #432531
    M
    Misanecek
    Účastník

    Pěkný den, mám dotaz… Od pátku mě čeká řízená léčba na 20 dní ATB. Potřebuji probiotika? A pokud, tak jaká si mám koupit?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist