Probiotika

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Probiotika

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (5 hlasů) se naposledy zapojil uživatel L Lilianna a poslední změna proběhla před 5 měsíců, 3 týdnů.

• Autor
    E
    ElenaM
    Účastník

Já jsem užívala colonfit. Mám při tom vždycky problémy se zažívání a ted jsem se tomu vyhla

k
      kamila_sun
      Účastník

O tom jsem neslyšela. Já se nemůžu zbavit zácpy a už nepomáhá nic

E
        ElenaM
        Účastník

Podívej se na http://www.colonfit.cz. Zakládám si hlavně na přírodních věcech, takže mi vyhovuje.

k
          kamila_sun
          Účastník

Děkuji za doporučení. Taky preferuji přírodní produkty. Podívám se v lékárně

M
    Misanecek
    Účastník

No, já jsem si to jako právě myslela… Ta ATB jsou svinstvo, zasáhnou celý organismus a ne vždy pozitivně… :/ Proto jsem se ptala. A děkuji moc za doporučení!

L
      Lilianna
      Účastník

Ahojky, tak co, jak ses rozhodla? Koupila sis ta OMX probiotika? Jak ti vyhovují?

L
      Lilianna
      Účastník

Jo, to teda jsou… Oni totiž nerozlišují a prostě zabíjí a tím v těle udělají opravdu neskutečnou paseku. Proto ta probiotika. Já bych bez probiotik ATB už vůbec nebrala…

L
    Lilianna
    Účastník

Ahoj, hele, pokud bereš ATB, tak určitě k tomu ber probiotika. Jako ATB ti nemusí navenek nic udělat, ale se střevní mikroflorou si třeba pohrají. Proto je ber. Dobrá jsou třeba tato – https://www.omxprobiotika.cz/ Ta beru já a jsem spokojená!

M
      MakMak
      Účastník

Hele, tato probiotika mohu jen doporučit! Jsou totiž vhodná snad pro všechny pacienty, i pro ty, co mají nějaká omezení. – <span style=“display: inline !important; float: none; background-color: transparent; color: #333333; font-family: ‚Source Sans Pro‘,sans-serif; font-size: 13.93px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; letter-spacing: normal; orphans: 2; text-align: left; text-decoration: none; text-indent: 0px; text-transform: none; -webkit-text-stroke-width: 0px; white-space: normal; word-spacing: 0px;“>Probiotika jsou </span><strong style=“background-color: transparent; box-sizing: border-box; color: #333333; font-family: &quot; source sans pro&quot;,sans-serif; font-size: 13.93px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: bold; letter-spacing: normal; line-height: 17.41px; orphans: 2; text-align: left; text-decoration: none; text-indent: 0px; text-transform: none; -webkit-text-stroke-width: 0px; white-space: normal; word-spacing: 0px;“>dobře snášena i lidmi s nejcitlivějšími trávicím ústrojím<span style=“display: inline !important; float: none; background-color: transparent; color: #333333; font-family: ‚Source Sans Pro‘,sans-serif; font-size: 13.93px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; letter-spacing: normal; orphans: 2; text-align: left; text-decoration: none; text-indent: 0px; text-transform: none; -webkit-text-stroke-width: 0px; white-space: normal; word-spacing: 0px;“> (lidé se střevními záněty, syndromem dráždivého střeva, nebo bakteriálním přerůstáním). Fermentace mění použité ingredience (vybrané druhy řas, hub, ovoce, zeleniny) do zcela jiné, snáze tolerovatelné formy, přičemž při fermentaci je použit pouze rostlinný materiál – tedy žádné mléko nebo mléčné výrobky.</span><b></b><i></i><u></u>

M
    Misanecek
    Účastník

Pěkný den, mám dotaz… Od pátku mě čeká řízená léčba na 20 dní ATB. Potřebuji probiotika? A pokud, tak jaká si mám koupit?

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist