Probiotika

Femina > Fóra > Zdraví > Probiotika

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel g giska a poslední změna proběhla před 11 měsíce, 4 týdny.

• Autor
    g
    giska
    Spolupracovník

Na stránky jsem mrkla a určitě si ho objednám. Hlavně, aby se mě mykóza už nevracela. Opravdu je to nepříjemný problém.

f
    femuska
    Spolupracovník

Dá se sehnat v kamenné lekárně, nebo na http://www.salutempharma.cz.

g
    giska
    Spolupracovník

Kde ho prosím nakupujete? Dá se sehnat i v kamenné lékárně, nebo se prodává pouze na eschopu.

f
    femuska
    Spolupracovník

Jo kvasinky, snad není ženská v mém okolí co je neměla aspoň jednou. Já jsem se dala po dlouhých léčivých procesech na přírodní formu léčby. Byl mě doporučen Enzymax V. Zatím pomáhá a doufám, že se vaginální mykóza nebude vracet.

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru nebo nás sledujte na facebooku:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist