Přírodní opalovací krém

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Přírodní opalovací krém

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m milka8 a poslední změna proběhla před 9 měsíci, 3 týdny.

• Autor
    m
    milka8
    Účastník

Tak jsem ráda že jsi spokojená

k
    katkakatule
    Účastník

Tak píšu že jsem fakt spokojená, příjemně mně to překvapilo. Krásně se roztírá, hezky voní a fakt ochrání

m
    milka8
    Účastník

Já ho teď taky koupila a je fakt super, moc dobře se roztírá a příjemně voní, navíc je voděodolný takže to je další plus

n
    nanna
    Účastník

Já kupuju od https://eshop.nobilis.cz/prirodni-opalovaci-kosmetika-pro-celou-rodinu/ jsou super, jak to pro děti tak pro dospělý. Jsou jemný, voňavý a výborně se roztírají a hlavně opravdu ochrání.

j
      jancajanicka
      Účastník

Děkuju za radu, už mám objednáno, vypadá to fakt dobře podle popisu tak jsme na to zvědavá.

n
      nadanov
      Účastník

Supr to se mi moc líbí, rovnou objednávám, díky 🙂

n
        nanna
        Účastník

Není za co, já jsem s nima fakt spokojená.

n
    nadanov
    Účastník

Taky sháním účinný přírodní, už nechci používat ty obyč, to složení to je hrůza…

j
    jancajanicka
    Účastník

Ahoj maminky, máte někdo vyzkoušené nějaké přírodní opalovací krémy pro děti? Doporučíte co se vám osvědčilo?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist