Připomínky k magazínu!

Femina.cz > Fóra > Redakce Femina > Připomínky k magazínu!

Zvolené téma obsahuje celkem 68 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k kvtablochov a poslední změna proběhla před 2 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #470465
    l
    ladouch
    Účastník

    Dobrý den, moc děkuji za zaslané dárky z femina klubu, přišly v pořádku a udělaly mě radost.

  • #468754

    Ahoj, nemáte prosím ponětí, jak dlouho trvá odpověď na dotaz v rubrice Jak to vidí chlap? Psala jsem asi před půl rokem … Velice by mne zajímal Reného názor na můj problém, který se dosud nevyřešil. Nechci být otravná a psát znovu, ale už mám trochu strach, jestli se můj dotaz někam nezatoulal. Díky Natka

    • #516409
      k
      kvtablochov
      Účastník

      Ahoj, chtěla bych se přidat k Natálii a také poděkovat za dárky z Femina klubu. Přišly v pořádku a udělaly mi velkou radost.

       

    • #468975

      Hezký den, René je teď opravdu dotazy zahlušený, ale půl roku už je dlouhá doba, zkuste napsat raději znovu. Možná se někam dotaz zatoulal. Děkuju

  • #464870
    d
    denisitta
    Účastník

    Dobrý deň,

    písala som Vám na redakční email, nakoľko mi došli emaily akoby som písala z nicku Lidka2 … neviem teda či je to chybička alebo čo sa stalo ale nedošli mi ani emaily o objednávke krému Yves Rocher v hodnote 20.000 bodov. Predtým došiel email o uskutočnení objednávky a následne o vyřizení objednávky, teraz žiaden… môžete sa nato prosím pozrieť? Preposlala som Vám aj emaily, ktoré mi došli na môj mail… Ďakujem veľmi pekne.

    Denisitta

  • #462138
    l
    lidka2
    Účastník

    Dobrý den,

    několik měsíců jsem tady na stránkách nebyla a jak vidím, nic se nezměnilo – alespoň ne k lepšímu, tedy kromě nabídky dárků. Stále nutnost při každém přihlášení odsouhlasovat cookies, nelze psát příspěvky např. pod recepty a za příspěvky u testů kosmetiky se mi za 2 dny nenačetly body. Soutěž žádná. Není to škoda?

    • #463993

      Hezký den, kam vkládáte recenze ke kosmetice, že se Vám nenačítají body? Můžete mi to prosím napsat? Klidně na redakční mail: redakce@femina.cz. Děkuju

      • #464650
        l
        lidka2
        Účastník

        Dobrý den,

        recenze jsem vkládala jako obvykle a tam, kam se vkládat mají… Nevím, v čem byl problém. Stále se mi stává, že nejdou psát příspěvky k novým receptům. Jinak musím opravdu ještě jednou pochválit současnou nabídku dárků a zároveň za dárek i poděkovat!

  • #460160
    d
    denisitta
    Účastník

    Želám krásny dobrý večer milá redakcia,

    chcela by som sa opýtať, či by nebolo možné pridávať do ,,TESTY KOSMETIKY,, viac obyčajných, klasických produktov. V poslednom období si všímam, že sa pridávajú rôzne drahšie, luxusnejšie produkty. Tieto produkty majú potom aj recenzie vlastne tak pravdupovediac oničom. Nie sú vôbec žiadnym prínosom…. Prečo? Veď predsa prichádza na trh toľko veľa bežných produktov, ktoré si my bežný ľudia kupujeme. Myslím, že práve takéto produkty by sa tu hodili viac a prinieslo by to aj veľa zmysluplných recenzii, ktoré by nám ženám pomohli pri kúpe.

    Ak by trebalo, nemám problém pomôcť poskytnúť názvy produktov noviniek a recenzie z mojej vlastnej skúsenosti, nakoľko som na kozmetiku maniačka a nakupujem, skúšam vo veľkom 🙂
    Ďakujem, Denissita

    • #461595

      Děkujeme za podnět, snažíme se dávat testy kosmetiky jak luxusní, tak i tu běžně dostupnou. Máte také možnost vložit recenze sami na svém profilu. 🙂

  • #440281
    d
    denisitta
    Účastník

    Dobré ránko,

    išla som si dnes pozrieť ponuku produktov v klube. Pri niektorých mi naskočila suma napríklad 30 000 ale nie bodov ale KČ … Budú nejaké zmeny, že sa budú dať objednať produkty aj za peniažky? Alebo je to len nejaká chybička? 🙂

    Ďakujem

    • #455657

      Dobrý den,

      to je chybička, určitě se nebudou dárky ve Femina klubu zpoplatňovat.

  • #433243

    viky17
    Účastník

    Zdravím a přeji Femině vše dobré do nového roku 2018.

    Rok se s rokem sešel a mohu nyní říci, že změna webových stránek za mně Femině ublížila. Stala se nepřehlednou a pro čtenářku chaotickou. Proto Femině moc přeji, aby byla opět jako původní a dobře se v ní orientovalo.

    Snad mě i ostaní čtenářky chápou. Dříve jsem se těšila ná náštěvu Vašich stránek a skvěle si při nich po návratu z práce zarelaxovala, samozřejmě i body byly motivací, ale to není nic špatného, když si pár bodů nasčítám a jednou za rok dostanu dárek, to je motivující pro další spolupráci čtenářek s Feminou. Po úpravě mé návštěvy začaly slábnout, težko se mi dohledávaly zajímavé články a web mi zkrátka nevyhovuje. Těším se, až sem zase „zabloudím“, že dojde k pozitivní změně. Proto Femino, vše dobré a těším se až změníš svou tvář 🙂

    • #433339

      I Vám vše nejlepší do nového roku a mrzí nás, že jste si na nové stránky ještě nezvykla. Doufáme, že nám zachováte přízeň i tak, v novém roce pro vás chystáme spoustu zajímavých soutěží i překvapení v podobě zbrusu nové rubriky.

  • #432793
    p
    pepina
    Účastník

    Dobrý večer. Chtěla bych poděkovat za balíček za body. Zároveň Vám všem přeji krásné vánoční dny a do Nového roku vše nej,hlavně stálé zdraví.Horká

    • #433340

      I Vám vše nejlepší do nového roku a jsme rádi, že jsme mohli udělat radost.

  • #430455

    petra-diesel
    Účastník

    Dobrý večer želám.

    Chcela by som sa opýtať, či by nebolo možné doplniť k produktom z femina klubu dátumy spotreby.

    Ďakujem veľmi pekne a prajem krásny deň 🙂

  • #430453
    l
    lidka2
    Účastník

    Můžu se zeptat, proč se opět u příspěvků zobrazuje celé jméno a ne nick? A proč opět při každém přihlášení musím souhlasit „s cookies“? Děkuji

  • #430452
    l
    lidka2
    Účastník

    Dobrý den,

    dárek za body už dorazil, moc děkuji!

  • #429179

    petra-diesel
    Účastník

    Dobrý večer,

    chcem sa opýtať pokiaľ chcem pridať nový produkt na testovanie …. mám napísať názov a do druhého okienka vpísať môj názor na daný produkt alebo to nie je potrebné?

  • #427077

    petra-diesel
    Účastník

    Mala by som záujem o objednanie masážnych olejov značky Saloos z femina klubu… chcela by som sa opýtať dokedy je na nich dátum spotreby? Za odpoveď vopred ďakujem. Prajem krásny deň 🙂

    • #427526

      Mojito – 5/2018

      Body fit – 4/2018

      Arnikový olej 10/2017

      Devatero kvítí 5/2018

  • #426837
    l
    lidka2
    Účastník

    Milé adminky,

    ještě jsem se chtěla zeptat na body a dárky. Od doby změn na těchto stránkách je pro mě – a myslím, že pro většinu z nás – naprosto nemyslitelné nasbírat body na nějaký dárek. Rozhodně je utopie nasbírat i „jen“ 10 000 bodů za celý rok! A ještě bych tu musela trávit tolik času, že nevím co bych tu dělala… Je to všechno naprosto neadekvátní. Vím, že mi budete oponovat, ale prohlížet stále stejné články a psát komentáře se nedá donekonečna, testů kosmetiky tu není tolik a když uvážím, že ne s každým produktem mám zkušenost a tudíž možnost napsat recenzi… A kolik receptů asi tak může každá z nás napsat? Chodím sem čím dál méně, protože v denním vydání toho opravdu tolik není a je to škoda.

    • #426979

      Hezký den,  na cenu za 10 000 bodů stačí jen 20 dní. Takže nám to nepřijde zase tak nemožné nasbírat. Máte možnost dávat i recepty, kdy získáte body navíc, nebo napsat článek za 2000 bodů navíc.

      • #427024
        l
        lidka2
        Účastník

        Děkuji za odpověď, ale to je to co jsem psala: 10000 bodů nasbírám za 20 dní jen TEORETICKY – prakticky je to naprosto nemožné. S abnormálním úsilím i spotřebou času se možná dá jeden den nasbírat 500 bodů (i když i o tom pochybuji), ale tady tyhle prosté počty nefungují. Možná si zkuste v redakci „zahrát“ na běžné uživatelky a uvidíte, jak nasbíráte výše zmíněné body za 20 dní. A po úpravě pravidel to právě nejde vůbec – o tom jsem psala.

        Je to stále stejné: změnila se podoba stránek, ale jejich procházení mi zabere „pár“ minut, protože obsah se moc k lepšímu nezměnil…

        Hezký den!

  • #426578
    b
    bobina1
    Účastník

    Nemohu najít výsledky poslední soutěže a ani soutěž samotnou. Opravdu ta orientace na stránkách není nic moc.

    • #426713

      Bobina1: soutěže najdete v rubrice já a zábava, sekce soutěže a ukončené soutěže. Dole jsou uvedeni výherci tak, jak jste byli vždycky zvyklí. Tady: https://www.femina.cz/soutezime-kompresni-puncochy-maxis/

  • #425601
    l
    lidka2
    Účastník

    Dobrý den, proč musím po každém (!) přihlášení znovu dávat souhlas s používáním souborů cookies?

    • #425819

      Lidka2: Dobrý den, v jakém prohlížeči se Vám to stává? Děkuji za doplnění.

      • #425915
        l
        lidka2
        Účastník

        Dobrý den, stává se mi to na Google Chrome i na Exploreru.

        • #426556
          l
          lidka2
          Účastník

          Dobrý den,

          tak konečně dnes poprvé už jsem nemusela odsouhlasovat Cookie!

  • #421088

    Určitě chápeme všechny vaše připomínky i rozpaky. Tak už to bývá, že na nové věci si občas člověk zvyká déle, přesto doufáme, že se všichni brzy zorientujete, zvyknete si na nové uspořádání a magazín vám bude přinášet každý den radost.

  • #421061
    l
    lidka2
    Účastník

    Dobrý den,

    děkuji za odpověď. Nepsala jsem, že se mi nové stránky celkově nelíbí – nelíbí se mi jejich uspořádání a fungování některých věcí mi také přijde jako krok zpátky. Takže celkový dojem? Spíše rozpačitý a více bych se klonila k tomu, že změna na první pohled vypadala dobře, ale při používání stránek zjistíte, že jde většinou o změny k horšímu. Ale to je můj dojem (i když nejen můj, jak je vidět).
    A ohledně sbírání bodů můžete namítnout, že sem přece nechodíme jen sbírat body, ale přečíst si nové články, recepty, prostě pobavit se. To je pravda, ale na to by mi stačilo v podstatě pár minut – nasbírat body bylo už předtím hodně obtížné a teď je šance na pěkný dárek ještě menší. Osobně sem chodím často a na dáreček jsem sbírala body více než rok…

  • #421014

    viky17
    Účastník

    Dobrý den,
    děkuji za Vaše odpovědi. S body je to těžké. Nezapisuji si počáteční a konečný stav. Že se body za testy kosmetiky nenačetly bych byla přesvědčená, navíc jsem hledala načtení 100 bodů, ne 50. Když vyšly nové stránky tuto změnu jsem nečetla, dívala jsem se, jestli jsou podmínky stejné snížení na 50 bodů jsem nezaznamenala. U testů kosmetiky je malé okénko, kde se objevuje příspěvek při psaní, ztrácí se tak přehled, co bylo napsané. Jednou jsem text dokonce napsala ve wordu, abych měla přehled. Ale to je myslím krok zpět. Také mi vadí šedá barva, dost splývá s bílou, hledám proto vždy na konci stránek, kde je ta možnost napsat příspěvek. Feminu jsem měla vždy ráda, měla jsem skutečně přehled o kosmetice více než mladá děvčata v práci a moc ráda jsem si prohlížela i módu a bydlení, inspirace na Vánoce, Velikonocee. Halooween jsme s vnoučátky prohlíželi jednu fotku po druhé a stále chtěli vidět ta strašidýlka. Je pro mě nepraktické, když se fotogalerie otevírá v dalším panelu samostatně. Když jsem měla jít ke kadeřníkovi našla jsem si tady vždy ten správný účes, kterým se má kadeřnice pak insppirovala. Dalo by se počítat dál a dál, jaké to zde bylo skvělé. Nyní mohu říci, že uvidím do budoucna, jak vyslyšíte své čtenářky. Přeji krásný den 🙂

  • #421001

    Lidka 2: komentáře k receptům již fungují. To, že se Vám nové stránky nelíbí, nás mrzí, doufáme, že si brzy zvyknete.

    Viky17: Tak body jsme natestovali nezávisle na několika počítačích a pod různými nicky a připisují se správně. Za každou novou načtenou stránku jeden bodík, možná se Vám zdá, že nenačítají za každou stránku, protože, pokud jste již nějakou stránku zobrazila, pak za další návštěvu stejné stránky již znovu bod nedostanete. Za testy kosmetiky se připisuje 50 bodů.

  • #420990
    l
    lidka2
    Účastník

    Dobrý den,
    děkuji za odpověď, ale ani dnes nemohu psát komentáře k receptům.
    Jinak souhlasím s Pepinou, sama jsem tu také psala, že jsou nové stránky nepřehledné. Myslela jsem na začátku, že je to o zvyk, ale bohužel názor jsem nezměnila a je nás tu takových evidentně víc, co se nám uspořádání stránek nelíbí.

  • #420987

    Lidka2: Je to chyba u nás, už se na opravě pracuje. Děkujeme za upozornění.

    viky17: Nechala jsem zkontrolovat naše programátory body do femina klubu za recenze i články.

    sumka55: Klikla jste si nahoře na sledovat téma. Jednoduše klikněte na přestat sledovat téma a maily přestanou chodit.

    pepina: To nás mrzí, že jste si na nové stránky nezvykla. Nové články vždy vidíte na hlavní straně. Tam jsou uspořádané hezky po sobě. Pokud kliknete na článek, pod ním se vám pak zobrazují články, které jsou tématicky podobné, tudíž mohou být i staršího data.

  • #420908
    p
    pepina
    Účastník

    Dobrý den,podle mě se Vám změna vůbec ani trochu nepovedla. Něco tak hrozného jsem ještě neviděla. Vůbec to není přehledné,staré články,nové,datumy místo na začátku až někde na konci. O bodech ani nemluvím,celý týden jsem měla zájem něco nového si přečíst,ale je to nepřehledné,řekla bych mišmaš. Asi přestanu na tyto stránky chodit,už mě to tu vůbec nebaví.,jsem zklamaná.

  • #420892
    s
    sumka55
    Účastník

    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, proč mi každý příspěvek, který chodí jako připomínka chodí na email, svolení jsem k tomu nedala, pokud si chci přečíst připomínky tak si najedu na připomínky k redakci a nemusím mazat ze svého emailu mám dojem, že odpovídáte jen na lichotivé připomínky, otázka bodů nevyhovuje většině, ale Vám je to jedno, Vy jste se rozhodli a my se musíme podřídit, prosím neposílat na můj email

  • #420891

    viky17
    Účastník

    Dobrý den, přidávám se se svým poznatkem k novému magazínu. Po napsání recenze na kosmetiku dostanu odpověď, že recenze byla zaslána ke schválení. Já ji ovšem vidím napsanou, ale body se nepřičtou žádné. Vyčkávala jsem taktu skoro celý týden a nic. Tím, že jsou body jen u mého profilu ztrácím kontrolu, jestli za mé aktivity nějaké přibývají. Vidím, ale, že za přečtený článek se načetly jen někdy.

  • #420840
    l
    lidka2
    Účastník

    Dobrý den,
    dnes nejdou vůbec psát komentáře k receptům – je „chyba“ jen u mě?
    Jinak děkuji za odpověď, ale myslela jsem přece jen trochu víc příspěvků na webu. Jiné magazíny pro ženy mají DENNĚ mnohem více článků v různých kategoriích i soutěží. Po této stránce mě mrzí, že stále zaostáváte.
    Hezký den!

  • #420778
    l
    lidka2
    Účastník

    Dobrý večer,
    ještě se chci zeptat v souvislosti se změnou magazínu: chystáte i více článků, receptů, soutěží atd.? A bude něco nového i o víkendech nebo nadále budou nové příspěvky jen ve všední dny?
    Děkuji a ať se všechno podaří!

    • #420839

      Lidka2: Děkujeme za to, že nám držíte palce. Co se týče soutěží, ty chystáme určitě i tento týden můžete soutěžit o velmi hodnotné ceny. Přes víkend vydáváme pravidelně Lunární kalendář, vychází v neděli ráno a receptů vydáváme 10 týdně.

  • #420739
    m
    media
    Správce

    Děkujeme za podnětné připomínky k magazínu, určitě všechny zvážíme a promyslíme. Body u testů kosmetiky pověříme. Redakce

  • #420666
    l
    lidka2
    Účastník

    Ještě jsem si všimla, že u „poslední aktivity“ máte zobrazen SEČ místo letního.

  • #420665
    l
    lidka2
    Účastník

    Dobrý večer, stále se mi nenačítají body za recenze kosmetiky… A k tomu překlikávání kvůli zjištění stavu bodů, jak píše sumka55: také jsem psala, že je to nepraktické. Nebylo by lepší zobrazovat místo údajů o posledním přihlášení raději právě stav bodů? Já osobně údaj o přesné hodině a datu posledního přihlášení opravdu nepotřebuji. Děkuji!

  • #420599
    8
    88pacicka88
    Účastník

    Já se omlouvám, ale proč se udělala taková změna, když s tím jsou akorát problémy a chaos ohledně hesel? A musím říct že se mi nová verze vůbec nelíbí, je hrozně nepřehledná.

  • #420595
    s
    sumka55
    Účastník

    dobrý den,
    Víte připadám si, že jsem pořád nespokojená, ale není tomu tak, prosím vysvětlete mi, proč se musím pořád přihlašovat, přesto, že mám zaškrknuto zůstat přihlášen, dále už jsem dvakrát psala hodnocení na kosmetiku a nenačetly se mi body, bylo mi napsáno, je to k posouzení, přitom jsou to výrobky, které jsem dostala, takže jsem nic neopsala a ještě mi vadí, že body o kterých jsem měla vždy přehled jsou skryté a já musím překlikovat, abych měla kontrolu, že se mi opravdu načetly děkuji Šumná L.

  • #420592
    l
    lidka2
    Účastník

    Dobrý den,
    stále si na nové stránky zvykám – nedá mi to, abych nenapsala několik postřehů:

    zatím se přidávám k předchozím příspěvkům ohledně zobrazování bodů (předtím to bylo rozhodně praktičtější) a také doufám, že se u příspěvků brzy podaří opět zobrazovat nicky uživatelek místo jmen.
    Také se chci zeptat, jak se teď budou připisovat body za příspěvky k testům kosmetiky. 1. 4. jsem napsala recenzi a všimla jsem si, že se body nenačítají hned jako dřív – dodneška se mi ale nepřičetly.
    Orientace na stránkách je asi otázka zvyku, ale některá témata jsou zbytečně „schovaná“. Co mi nevyhovuje vůbec, to je rozložení stránky – proč je text nyní tak roztažený, že musím neustále rolovat, pokud se chci někam dostat? Celkově mi zatím rozložení stránky a témat přijde bohužel jako změna k horšímu…
    Jinak různých článků a soutěží je tu stále oproti jiným portálům poskrovnu a navíc nevím, proč jsou mezi novými například i několik let staré horoskopy apod.
    Chápu, že asi co člověk, to názor a že každá změna chce čas a není jednoduchá. Snad se brzy podaří všechno doladit ke spokojenosti většiny z nás.

  • #420480
    l
    lidka2
    Účastník

    Dobrý den,
    velice mě překvapil zcela nový vzhled stránek Feminy. Tleskám snaze o zlepšení a držím pěsti, ať stránky doladíte ke spokojenosti nás všech, co sem léta chodíme, i těch nově příchozích. Snad si zvyknu, něco je určitě lepší, něco horší, záleží na vkusu a bude to chtít trpělivost. Ať se daří a jste čím dál lepší!

  • #420479
    s
    sumka55
    Účastník

    taky bych byla pro zachování počtu bodů, abych byla v obraze

  • #420473

    viky17
    Účastník

    Dobrý den,
    nejprve se sluší napsat, že oceňuji snahu o inovaci stránek Femina.cz. Patří mezi mé neoblíbenější stránky, jsem zvědavá každý den, co je nového,jaká je móda, jaká je kosmetika. Stránky jsou pro mě velmi inspirativní a když mě některé téma nezajímá vůbec ho něčtu. Prohlím fotogalerie, hledám jakou výzdobu udělat na Vánoce a jakou na Velikonoce. Směju se bláznivinám, které se tu objeví a volám na manžela ať se přijde také pobavit. K novým stránkám mám zatím pocit vyčkávání. Čekám, co se doladí než se pustím do ukvapeností a krikiky. Zatím mi chybí, že není v pravém rohu vedle přezdívky počet bodů tak, jak to bývalo. Ale budu si zvykat a uvidíme, co se ještě doladí. Každopádně přeji redkci Feminy krásné jaro a spousty nových čtenářek a čtenářů.

    • #420561

      Děkujeme za pochvalná slova k magazínu a doufáme, že si na novou tvář Feminy všichni brzy zvyknete. Body jsme nechali na profilu uživatelů, protože nám to přijde praktické, nově si můžete přidat fotku, editovat si přidané recepty nebo testy kosmetiky a máte to tak hezky přehledně pohromadě.

      I Vám všem krásné jarní dny.

  • #420445
    s
    sumka55
    Účastník

    já to pořád nechápu, trvá to celý den, nenačítají se mi body nezobrací se mi hodnocení, to je schválně ? Šumná Libuše

  • #420443
    l
    ladouch
    Účastník

    mám ten samý problém, nechci, aby se u příspěvků objevovalo mé jméno a lpříjmení, ale jenom můj nick.

  • #420439
    s
    sumka55
    Účastník

    prosím ještě jste mi neodpověděli, proč se pod komentáři objevuje moje jméno a ne Nickname sumka55 pod kterou jsem vedena už od prvého přihlášení a dnes se to změnilo?

  • #420436
    s
    sumka55
    Účastník

    prosím, řekněte mi proč se najednou objevuje moje jméno při komentářích, když můj login byl doteď vždy uváděn sumka55, proč se to změnilo ? děkuji

    • #420446

      Jména samozřejmě z komentářů zmizí a nadále se budou zobrazovat jen nicky, mějte prosím s drobnými nedostatky trpělivost, postupně je všechny odstraníme.

      • #420447

        Libuše Šumná: Nenačítají se Vám body do femina klubu? A jaké hodnocení se nezobrazuje?

  • #420092
    m
    media
    Správce

    Potřebuješ poradit, máš nějakou připomínku? Právě sem nám můžeš napsat.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist