Příkrmy

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Příkrmy

Zvolené téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel K Katchorka a poslední změna proběhla před 10 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #503831
    v
    verca.broukk
    Účastník

    Já naší malé kupuji kojenecké mléko,které obsahuje  kravské colostrum,. Mají ho ve výhodějším větším balení, než jsou ostatní značky a malé hlavně chutná.

    • #506057
      J
      Jarka50
      Účastník

      To my kupujeme kozí kašičky 🙂 doporučuju vyzkoušet. Jsou chuťově fakt dobré a tomu našemu jedlíkovi moc chutnají.

      • #506634
        K
        Kryska
        Účastník

        Dostala jsem na ně taky doporučení, tak jsem vzala na zkoušku ten mix co mají a chuťově mě velmi překvapily a malé chutnají moc 🙂

  • #503742
    K
    Karkolka
    Účastník

    Dobrý den, maminky  jaké umělé mléko dáváte svým miminkům?

    • #509986
      z
      zvonilka
      Účastník

      Ahoj, stále kojím, ale dokrmuju. A dokrmuju kravským mlékem od naše-mleko. Je to nejlepší volba. Mlíčka neobsahují kravskou bílkovinu, krásně zasytí a malýmu chutná 🙂

      • #510914
        K
        Katchorka
        Účastník

        My od nich bereme hodně ty kašičky. Ten multipack kupujeme. Super je ta sytící kaše, ta je na noc bezvadná. Mimi pak krásně spí celou noc.

  • #503654
    J
    Jarka50
    Účastník

    Nakonec jsme skončili u kozích kašiček vzhledem k tomu, že se u syna přišlo na alergii na kravskou bílkovinu takže konečně máme klid a nebolí ho bříško, není osypaný a jsme všichni spokojení https://www.nase-mleko.cz/kategorie/kozi-kase/

    • #505706
      K
      Kryska
      Účastník

      Syn teda alergii nemá, ale ty kozí kašičky se i líbí. Jsou chuťově dobré? Baští je prcek bez problémů?

    • #504129
      K
      Kryska
      Účastník

      Já zatím od nase-mleko kupuju jenom kojenecké mléko. Zkušenost máme i s kulíškem, který malé dost pomohl a ty kaše vyzkoušíme určitě taky, ale musím se podívat od jakého měsíce jsou vhodné.

      • #504491
        J
        Jarka50
        Účastník

        S kulíškem máme taky super zkušenost. Zabral opravdu rychle a líbí se mi, že je šetrný.

  • #502774
    D
    DendulkaN
    Účastník

    Mohla bych se prosím zeptat, do kdy je vhodné dávat kojenecké mléko?

    • #502871
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Podle mě tak do dvou let. Rok mi přijde hrozně málo a ty dva jsou akorát. Hlavně je potřeba dbát a výběr kojeneckého mléka.

      • #503340
        D
        DendulkaN
        Účastník

        Podle čeho poznám takové kvalitní kojenecké mléko? :/

        • #503507
          k
          karolina.ka95
          Účastník

          Je potřeba se dívat na složení a to má podle mě kvalitní výrobce Colvia. Jejich mléka obsahují kravské kolostrum, což je hodně důležité při tvorbě imunity u dítěte :).

  • #501665
    J
    Jarka50
    Účastník

    Takže je tam to složení dobré, jo?

    • #501856
      J
      JaninaR
      Účastník

      Ano, příkrmy neobsahují co nemají a složení je kvalitní, však koukni na jejich stránky, to složení je tam k dispozici

  • #501628
    J
    JaninaR
    Účastník

    Jak kdy, ale většinou je kupuju. Hodně dobře je na tom sunar, takže vím, že malé dávám to nejlepší.

  • #501412

    Jak to máte s příkrmy? Kupujete je nebo dětem všechno chystáte a vaříte sami?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist