Povánoční kila

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Povánoční kila

Zvolené téma obsahuje celkem 23 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel l luciosek415 a poslední změna proběhla před 2 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #494350
    l
    luciosek415
    Účastník

    Super je nízkokalorická dieta nu 🙂 https://nupo.com/cz/ mají tam super balíčky na týdny atak 🙂 já vždycky zhubla nějaké to kilo navíc abych dopla kalhoty:-) a chutově moc super, zasytí a chutná to fakt dobře:-) mohu jedině doporučit 🙂

  • #491786
    K
    Katchorka
    Účastník

    Holky, mají v tom dietním programu i sladká jídla? Nebo nějaké mlsání?

    • #492909
      P
      Polinko
      Účastník

      Jojo, jsou a pokud by to nestačilo, tak se jejich produkty dají objednat i jednotlivě 🙂

    • #492019
      M
      MarkyMala
      Účastník

      Vsadila jsem na tuto dietu a super, jsem nadšená. Jsem strašnej mlsoun a jakou sladký jídla jsou tam boží. Ostatně mrkni na https://www.ketodiet.cz, mají tam i dietní plány.

  • #487636
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    Holky, máte některá zkušenost s dietou Ketodiet? Jak jste byly spokojené? A co mě teda zajímá nejvíc je to, zda je dieta chutný. Děkuju moc.

  • #470388
    z
    zralok.85
    Účastník

    Tak to vůbec neměj strach 🙂 Jídla jsou chutná, takže ti chutnat určitě budou. Jinak pocitem hladu trpět nebudeš, to jako ani nahodou. Já jsem třeba měla přesně opačný problém! No a jako kila dolů půjdou hned! To buď v klidu. Je to motivující!

    • #473926
      M
      MakMak
      Účastník

      Jak dlouho jsi ketofit držela a kolik máš dole? A jak je to s jojo? Nehrozí?

  • #469079
    A
    Anka45
    Účastník

    Ahojky 🙂 já jsem momentálně na té stejně startovací čře plné pochybností. Jako cena toho Mixslim je skvělá! Ale taky mám strach z toho přechodu 🙁

  • #465065
    L
    Lilianna
    Účastník

    Nn, ty programy, co jsou uvedené, se prodávají za ceny, které jsou dané. Pokud byste však chtěli něco dokupovat nebo snad měnit jídla, tak ano, to se potom platí. Ale program, který si koupíš, je na kompetní za uvedenou cenu.

    • #490896
      P
      Penny
      Účastník

      Ahoj a ty jsi držela proteinovou dietu? Jakou? A co výsledky? A jojo? Vše ok?

  • #462748

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Já si dávám každý den jako zdroj bílkovin mujbilek.Velice dobrá bílkovina co mě vždy zasytí

    • #462756
      A
      Anka45
      Účastník

      To, ano, to věřím. Ale je to jen doplněk proteinu. To proteinová dieta je vyvážená, bez nutnosti dokupování dalším komponentů 🙂

  • #462685
    z
    zdenka033
    Účastník

    Me zasyti zasyti vejce at uz michana nebo varena. Piti jsem vyresila pouze vodu bez bublinek s citronem a napr. matou. Dzusy jsou preslazene.

  • #462593
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Ahoj holky začala jsem tročku cvičit,ale pořád nevím co si mám dát odpoledne na svačinu aby mě to zasytilo a také abych měla dostatek bílkovin a tím moje tělo shazovalo kila.

  • #462550
    z
    zdenka033
    Účastník

    Je to jednoduche,staci co nejvice vynechat cukr,ktery je bohuzel skoro vsude. Zhubla jsem 10 kilo za pul roku. Zacala jsem pit jen vodu a caje a samozrejme jsem zmensila porce jidel. A vysledek se dostavil.

  • #461783
    L
    Lilianna
    Účastník

    Alecco a už sis tu dietu koupila? Jak dlouho ji držíš a jaké má výsledky? Hele, mě by ale ještě zajímalo… To jsou jídla v pytlíčcích, že? Jak se ti ta dieta jeví jako chutově? Víš co, chutné jídlo je převážná část úspěchu a výdrže. A slyšela jsem u ostatních diet, že jídla dobrá nejsou, ale u prodietixu nevím, tak se ptám.

  • #460512
    A
    Alecca
    Účastník

    Hele, ani mi nemluv, já jsem na tom úplně stějně a je to teda hrozný 🙁 Já jsem si teda říkala, že si k novému roku objednám proteinovou dietu, ta zabírá krásně. Krom toho, že slibuje výsledky, tak jsem sama viděla na své kamarádce, jak je účinná. Koupím si tuto https://www.prodietix.cz/, u té vím, že krásně zabírá.

    • #473933
      M
      MakMak
      Účastník

      Jak dlouho jsi ten prodietix držela? A kolik kil jsi dala dolu? A jinak… Jak to máš přes vánoce? Nebojíš se, že nabereš?

  • #460488
    A
    Anka45
    Účastník

    Holky, pomoooc :/ Je to sileny, ale po vanocich mam fakt hodně kil navic. To cukroví se nedá nejíst a navíc prostě neubývá… Jak ale na ně? Co myslíte? Jaky je podle vás osvědčený recept na hubnutí?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist