Posílení imunity nejen u dětí

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Posílení imunity nejen u dětí

Zvolené téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel M Marťule0 a poslední změna proběhla před 10 měsíci.

• Autor
    M
    Marťule0
    Účastník

Tak ovoce je samozřejmost, ale podle mě je potřeba imunitu ještě podpořit i jinak…Proto vitamín D.

g
    giska
    Účastník

To netuším, ale třeba u dalšího je budete kupovat 🙂

m
    martusi
    Účastník

Tam není opravdu přidaný cukr. Proč jsem o nich nevěděla dříve.

g
    giska
    Účastník

Já kupovala tyhle https://www.sunar.cz/prikrmy-do-rucicky/ je to 100% ovoce a nebo s cereáliemi pro větší děti.

m
    martusi
    Účastník

Proto já dávala ovoce, nechtěla jsem aby do kupovaných dávali cukr a já to kupovala

g
    giska
    Účastník

No 6 měsíčnímu dítěti nemůžu. Proto kupuji kapsičky bez přidaného cukru

m
    martusi
    Účastník

A proč kapsičky? To nemůžete dát normálně kousek ovoce?

g
    giska
    Účastník

Já třeba posiluji ovocem, dávám kapsičky ze 100% ovoce.

m
    martusi
    Účastník

Jak posilovat stravou? Myslíte ovoce?

g
    giska
    Účastník

<table style=“border-collapse: collapse; width: 206pt;“ border=“0″ width=“274″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″>
    <tbody>
    <tr style=“height: 30.0pt;“>
    <td class=“xl66″ style=“height: 30.0pt; width: 206pt;“ width=“274″ height=“40″>Posilujete imunitu i stravou?</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>

D
    Danča.L
    Účastník

JJ, my se zatím držíme. Bereme ho celá rodina včetně našeho synka, který má 3 měsíce. Jsme s Vigantolem naproto spokojeni.

J
    Jill45
    Účastník

To je pravda, déčko je taky na imunitu.

A
    Alína21
    Účastník

Jo, o tom jsem taky četla v jejich příbaláku: https://pribalove-letaky.cz/vigantol

D
    Danča.L
    Účastník

Zdravím, my dáváme vitamín D v kapičkách – posiluje imunitu.

M
    Marťule0
    Účastník

Čaute, jak teď v zimním období posilujete imunitu nejen dětem, ale i vám samotným?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist