Posílení imunity

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Posílení imunity

Zvolené téma obsahuje celkem 35 odpovědí. Do diskuze (22 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m milka8 a poslední změna proběhla před 2 roky, 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #486471
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Nejlepší jsou přírodní produkty, tělo si z toho potom vezme co nejvíc.

    • #486601
      m
      milka8
      Účastník

      To je pravda, proto jsem vybírala právě od vitaslife

  • #486410
    m
    milka8
    Účastník

    Já užívám tenhle přírodní doplněk stravy https://vitaslife.cz/product/vitaslife-100-prirodni-zelezo-vitamin-c/ s železem a vitamínem C, jsou to přírodní extrakty z kari a aceroly

  • #482145

    Pokud chcete něco účinného pro menší děti, tak doporučuju sirup imunoglukan

    • #483827
      S
      Sonia.Cer
      Účastník

      Nejsem příznivcem tady těch doplňků pro děti, kde je hodně chemie. Já dávám dětem přírodní nebo bylinné sirupy od altaherby, které mají na tělo dobrý vliv.

    • #482770
      J
      Jarka50
      Účastník

      Pro děti super, ale pro dospělé je na imunitu nejvhodnější omega 3. Hlavně je potřeba se dívat na složení, protože ne všechny doplňky obsahují to, co mají. Nejspolehlivější doplňky má naturevia od jiných výrobců si doplňky už ani nekupuji.

    • #482401
      m
      michala69
      Účastník

      Mohla bych o tom vědět trošičku víc ? Jak dlouho je potřeba ho dávat ? Musí se po dobrání dělat nějaká pauza nebo se může pokračovat dál s novým balením ?

  • #481986
    A
    Andryna
    Účastník

    Od té doby co dávám kolostrum dětem nebývají tak často nemocné, pokud onemocní, tak se díky němu nemoc zkrátí.

  • #481984
    A
    Andryna
    Účastník

    <table border=“0″ width=“390″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“390″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl65″ style=“height: 30.0pt; width: 293pt;“ width=“390″ height=“40″>Nám pomohlo kolostrum urychlit rekonvalescenci po nemoci.</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #481918
    R
    Rikina
    Účastník

    <table border=“0″ width=“390″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“390″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl65″ style=“height: 30.0pt; width: 293pt;“ width=“390″ height=“40″>Máme s kolostrem zkušenost už od minulého roku. Dáváme ho dětem na posílení imunity pravidelně.</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #481821
    f
    femuska
    Účastník

    <table border=“0″ width=“390″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“390″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl65″ style=“height: 30.0pt; width: 293pt;“ width=“390″ height=“40″>Kolostrum od Betuly dávám i svým dvěma dětem. Potřebují imunitu posílit.</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #481739
    g
    giska
    Účastník

    Kolostrum znám pouze z vyprávění, ale už jsem se na základě velmi kladných zkušeností rozhodla  objednala jsem si ho.

  • #481499
    j
    jandulka25
    Účastník

    Co se týká posilování imunity, tak jsme na doporučení dětské lékařky začali dceři dávat kolostrum od  https://www.betula.cz/.

  • #477559
    k
    kikajda
    Účastník

    My jsme tento víkend bylinný repelent vyzkoušeli. Funguje skvěle.

  • #477299
    v
    verca.broukk
    Účastník

    Synovi dávám to dětské, protože je tableta menší a já beru to klasické!

  • #477128
    l
    leoneska
    Účastník

    Dokonce píší na stránkách Altaherby, že je vhodný i pro domácí mazlíčky. Tak ho určitě vyzkoušíme u našeho pejska.

  • #477072
    z
    zuzuša
    Účastník

    <table border=“0″ width=“274″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup> <col width=“274″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl65″ style=“height: 45.0pt; width: 206pt;“ width=“274″ height=“60″> Ten Bylinný repelent mě taky zaujal, je pro mě důležité  že je čistě na přírodní bázi.</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #476973
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Nejlepší zkušenost mám zatím tady s tímto doplňkem na imunitu http://www.betula.cz. Brala jsem ho celé těhotenství a beru ho neustále a musím zaklepat, že jsem zatím nebyl vůbec nemocná, což u mě nebývá zvykem hlavně když řádí chřipky.

  • #476968
    K
    Karkolka
    Účastník

    Ahoj dáváte svým dětem něco na podporu imunity? Po prázdninách máme nastoupit poprvé do školky a co znám z vykládání, tak prý děti bývají hodě ze začátku nemocné než si vytvoří tu svou imunitu, tak bych ji ráda asi raději podpořila.

    • #477016
      v
      verca.broukk
      Účastník

      Také se připojuji ke kolostru od  betuly, dávám synovi  a i já jej beru.

      • #477113
        K
        Karkolka
        Účastník

        A to dáváte to dětské nebo to normální, je v tom nějaký rozdíl?

  • #476934
    m
    martusi
    Účastník

    <table border=“0″ width=“274″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“274″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl65″ style=“height: 45.0pt; width: 206pt;“ width=“274″ height=“60″> Altaherba má taky skvělý bylinný repelent. Dobře zabírá.</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>

  • #476793
    g
    giska
    Účastník

    Máme dobrou zkušenost s jejich kapkami Pinio nasal, přípravek na posílení imunity chceme taky vyzkoušet.

  • #476746
    t
    ter.smetanova
    Účastník

    Mně skvěle pomáhají kapsle https://www.novirus.cz/ Beru je vždy na podzim a v zimě, když je na tom imunita nejhůře. Od té doby co je beru jsem nebyla vážněji nemocná. Cítím, že mi dost pomohli i na zmírnění rýmy. Dobré na nich je, že dodávají i energii. Beru je denně a vždy se cítím mnohem lépe.

  • #476473
    j
    jandulka25
    Účastník

    Máme dobrou zkušenost s kapkami od Altaherby. Podívejte se na: https://www.altaherba.cz/kouzelne-kapky-tinktura.

    • #476654

      Mnně spíš zaujal ten sirup, takže budu objednávat teď a hlavní pro mě je, že je vhodný i pro děti 🙂

      • #476731
        m
        michala69
        Účastník

        Pro děti si myslím, že bude vhodnější nějaký sirup nebo kapky než pilulky 😉

  • #476403
    i
    irishanova
    Účastník

    To  já mám zatím nejlepší zkušenost jak u sebe tak u dětí tady s tímto doplňkem na imunitu http://www.betula.cz

    • #476496
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Jsou tady ty doplňky vhodné i pro děti ?

      • #477389
        i
        irishanova
        Účastník

        Ano, jsou určené i pro děti, právě pro ně dělají i ty pilulky v menší velikosti 🙂 tak se mrkni na jejich stránky, tam se o tom dozvíš víc 🙂

  • #475655
    M
    Miluška Nová
    Účastník

    Dobrý den, ano, dají se objednat tady https://www.drmax.cz/swiss-naturevia-laktobacily-5-imunita-cps-120. Přivezou Vám je až domů.

  • #475639
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Nevíte, kde by šly probiotika teď objednat online s rozvozem až domů? Děkuji.

  • #475520
    M
    Miluška Nová
    Účastník

    Kupuju probiotika od firmy Naturevia. Dřív se jmenovali Swiss Natural, ale změnili jen název, kvalita zůstala pořád výborná 🙂 Kupuju je už léta a nedám na ně dopustit.

  • #475488
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Dobrý večer, děkuji za doporučení 🙂 A jaké konkrétní mi prosím doporučíte, jaké si kupujete, děkuji.

  • #475419
    M
    Miluška Nová
    Účastník

    Zdravím, doporučuji probiotika, protože imunita je odrazem zdraví našich střev. My užíváme celá rodina a spokojenost!

  • #475363
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Zdravím, doporučíte mi nějaký doplněk stravy na posílení imunity?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist