Posílení imunity

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Posílení imunity

Zvolené téma obsahuje celkem 21 odpovědí. Do diskuze (19 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m milka8 a poslední změna proběhla před 1 rokem, 12 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #496615

    danina22
    Účastník

    Já jsem si teď koupila sušený černý bez od vitaslife, je výborný na posílení imunity, proti virům atd.

    • #497664
      m
      milka8
      Účastník

      O tom jsem četla jak je to zdravý

    • #497523
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      To je dobrý, díky

      • #497554

        danina22
        Účastník

        <table style=“border-collapse: collapse; width: 254pt;“ border=“0″ width=“338″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″>
        <tbody>
        <tr style=“mso-height-source: userset; height: 66.0pt;“>
        <td class=“xl68″ style=“height: 66.0pt; width: 254pt;“ width=“338″ height=“88″>Není vůbec zač, ráda jsem poradila</td>
        </tr>
        </tbody>
        </table>

  • #496559
    m
    martusi
    Účastník

    Všimla jsem si, že jsou nově na trhu desítková balení Laktobacilů atb. To je super, protože stačí koupit jedno levné balení a nemusím schovávat zbytek z velkého. Navíc toto balení je v blistru a ne v kelímku, takže se vejde pohodlně i do kufru na dovolenou.

  • #496478
    j
    jandulka25
    Účastník

    Zkuste si je porovnat  třeba s Linex…byla jsem hodně překvapená, že v Linexu jsou 2 kmeny místo pěti, není C, užívá se jich více denně a přitom je na ně reklama úplně všude.

  • #495682
    f
    femuska
    Účastník

    Mám výbornou zkušenost s  ImunoHelp od http://www.naturevia.cz. Je to komplex vitaminů C a D3, rostlinných extraktů a vysoké dávky organicky vázaného zinku pro podporu imunity.

    • #495921
      z
      zuzuša
      Účastník

      Mě od nich v lékárně doporučili na imunitu Laktobacily 5 Imunita. Obsahuje navíc vitamín C.

      • #496235
        k
        kikajda
        Účastník

        Nedávno mě u  Dr.Maxe doporučovali jejich , že jsou prý stejná a levnější, než od Naturevia. Doma při porovnání krabiček  jsem s hrůzou zjistila, že jsou mnohem slabší, nemají ochranu vůči žaludečním kyselinám, musí se jich užívat víc a ve výsledku nejsou ani levnější. A nemají vitamín C na imunitu. Budu si na jejich nabízení už dávat pozor, abych zase nenaletěla.

  • #483825

    Jak to řešíte u menších dětí, pro které tady ty pilulky nejsou ještě vhodné ?

  • #482667
    A
    Andryna
    Účastník

    Ano, mám dobrou zkušenost u dcery, které kolostrum dávám pravidelně. Dnes je jí pět a chodí do školky a imunitu jí kolostrem posilujeme pravidelně.

  • #482604
    R
    Rikina
    Účastník

    Dáváte kolostrum i dítěti mladšímu tří let?

  • #482530
    l
    leoneska
    Účastník

    Taky jsem kolostrum u Betuly objednala na posílení imunity dětí.

  • #482458
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    Syn je na kravské mléko alergický, takže jsme zvolili kolostrum kozí.

  • #482305
    g
    giska
    Účastník

    A které kolostrum jste dávali? Kozí nebo kravské?

  • #482205
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    Na posílení imunity u syna mě doporučila dětská lékařka kolostrun od http://www.betula.cz. Mám s ním dobrou zkušenost od jara.

  • #482004
    n
    nanna
    Účastník

    Chtěla bych něco přírodního co bych mohla dávat i dětem na podporu imunity, nějaké tipy?

  • #461194
    J
    Jill45
    Účastník

    Holky, díky. Nikdy by mě nenapadlo, že je potřeba i vitamín D. Asi na tom něco. Tak děkuji za tip.

  • #460942
    D
    Danča.L
    Účastník

    My doplňujeme od začátku podzim právě Vigantolem vitamín D a spokojenost. Zatím jsme nelehli ani jedenkrát. Nehledě na to, že mám 6měs. chlapečka, kterému jej dávám standardně a bez problémů. Mohu doporučit. Koukněte sem: https://pribalove-letaky.cz/vigantol

  • #460937
    M
    Marťule0
    Účastník

    Nad tímto také uvažuji. Co zvolit, abych přečkali nastávající chřipkovou epidemii. Napadl mě doplňovat vitamín D. Hodně se o něm píše, ale zatím moc nevím jak a který přípravek…

  • #460772
    A
    Alína21
    Účastník

    Ahoj, já dávám sobě i dceři 4r Vigantol. Jedná se o vitamín D, takže je dobrý na imunitu. Zkus uvidíš. My se držíme.

  • #460743
    J
    Jill45
    Účastník

    Čaute, jak na to teď jdete? Čím posilujete? Chřipková epidemie se určitě blíží…

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist