Pomoc při výběru školky

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Pomoc při výběru školky

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m michala69 a poslední změna proběhla před 3 roky, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #479138
    m
    michala69
    Účastník

    Podle čeho jste školku vůbec vybrali ? Já teda pořád ještě váhám mezi dvěma, sice je to na poslední chvíli, ale jsou to školky, které berou takhle malé děti a nejsem si jistá, kterou vybrat. Jako je fakt, že většina maminek, se kterými jsem o tom diskutovala, tak mi doporučují školku dráček, tak nejspíš dám na doporučení a umístím syna sem.

  • #425678
    A
    Alecca
    Účastník

    Ahoj všem 🙂 My školku Abacus navštevujeme od ledna 🙂 Je to skvělá školka s osobním přístupem… Personál je bezva, dětem se opravdu věnuje… Osobně doporučuju schůzku se ředitelkou školky, ona vám vše vysvětlí, jak to tam chodí a tak 🙂 Kontakt je tady: https://abacuscb.cz/kontaktni-formular

    • #426008
      z
      zvonilka
      Účastník

      Takže se školkou jsi spokojená? 🙂

  • #425570
    z
    zvonilka
    Účastník

    A co jsi tam zjistila? Já právě potřebuju umístit malou od září, tak taky docela hledám info 🙂 Jak na tebe ta školka působí?

  • #424529
    i
    irishanova
    Účastník

    Nevadí, už jsem si tam volala a pozjišťovala co a jak, děkuji za tip 🙂

  • #423189

    Zdravím .. v ČB je vyhlášená soukromá školka Abacus, ale nevím, jak je to s přijetím v průběhu roku 🙂

  • #421384
    i
    irishanova
    Účastník

    Ahoj neznáte, prosím dobrou školku i soukromou v okolí ČB ? Ale potřebuji, aby mi vzali malého v průběhu roku.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist