Pole dance

Femina.cz > Fóra > Sport > Pole dance

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel t teritucnakseznam-cz a poslední změna proběhla před 4 roky, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #469638

    Mockrát děkuju za odezvu, koukala jsem na net a mají na té Václavské teď i zkušební lekce, tak to půjdeme určo omrknout! Děkuji ještě jednou 🙂

  • #469520

    Já začala cca 2 roky zpět a pořád mě to nepustilo a myslím, že ani jen tak nepustí. Opravdu u ničeho jiného si takhle nevyčistím hlavu. Chodím na Václavskou, jak už je zmíněno přede mnou – Centrum tance a jsem taky moc spokojená.

  • #469504
    n
    niccolka
    Účastník

    Já nejsem z Brna, takže s lekcemi neporadím, každopádně se není čeho bát, sport je to krásnej a určo vám všechno vysvětlí!

  • #469496

    Já jsem začala přes prázdniny a musím říct, že je to docela makačka, spousta lidí si řekne „tanec u tyče“, ale ve skutečnosti to opravdu má něco do sebe a fakt si užívám každou lekci 🙂 V Brně za mě jedině Centrum tance, chodím tam jak já, tak i kamarádka na salsu a obě jsme nadšený, přístup, prostory a lektoři vážně neskuteční.

  • #469394

    Dobrý den, trošku obnovuji diskuzi, chceme se ségrou právě Pole dance zkusit, máte někdo zkušenosti? Zatím si nejsme jisté ani místem, kam chodit a celkově co a jak, tak budu moc ráda za jakékoli tipy v Brně.

  • #434677
    B
    Belusha
    Účastník

    Ahoj, pole dance dělám nějakou dobu, pořiď si kraťásky a pohodlný tílko, žádné dlouhé kalhoty ani volná trička,  ani nic takového nejlepší je fakt kraťasy a tílko. posiluj ruce, záda a nohy a přihlaš se někam na kurzy, pokud si rovnou nechceš pořizovat tyč domů 🙂 pokud jo, tak jsou specializované obchody přímo na pole dance ale je to dost drahá záležitost i na prostory i na finance. takže nejdřív je lepší docházet na kurzy, tam zjistíš, jestli to pro tebe je.

  • #428221
    z
    z.slunicko.z
    Účastník

    Uvažuji o tomto sportu i když jsem úplný laik. Prostě mě fascinuje. Má některá z vás s tímto sportem zkušenosti. Hodily by se mi nějaké rady co si pořídit a na co je ještě nějakou chvíli čas.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist