Pohlcovač pachu

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Pohlcovač pachu

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k karolina.ka95 a poslední změna proběhla před 2 roky, 6 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #490225
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    No ale pořád to vdechovat není úplně ideální, já zkusila tu desinfekci vzduchu a vřele doporučuju

    • #490319

      kvapik
      Účastník

      A jak se to používá, jak to funguje?

      • #490352
        j
        jaarkkaa
        Účastník

        Já přidávám do zvlhčovače vzduchu

        • #490461

          kvapik
          Účastník

          Aha no tak to bych zkusila, díky moc.

  • #490050
    m
    michala69
    Účastník

    Mně k provonění bytu stačí svíčky 🙂 kupuju si ty velké co dlouho vydrží a fakt krásně voní 🙂

    • #490911
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Jaké svíčky si kupuješ ? Mně teda nepřijde, že by svíčky nějak extra provoněly byt.

  • #489894
    J
    Jarka50
    Účastník

    Co holky difuzér ? Vůni si do něj vybíráte sami, provoní krásně místnost, ale co se mi líbí nejvíc, tak je ten design 🙂

  • #489426
    m
    milka8
    Účastník

    Koukněte na nabídku VH ECO, mám od nich desinfekci a prostředek pro potlačení pachů který čistí vzduch a fakt můžu doporučit. Jsou to ekologický přípravky a opravdu účinný.

    • #489517
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      Dlouho hledám něco eko, co nebude vylučovat škodlivý látky do vzduchu a jenom pachy maskovat, tohle se mi líbí takže díky za tip

  • #480016
    i
    irishanova
    Účastník

    Dobrou zkušenost mám s pohlcovačem pachu od alpíku. Mají moc příjemné vůně a hlavně zápach opravdu pohltí.

  • #479647
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Baby jak jsou na tom ty pohlcovače pachu, potřebuju akutně jeden do kuchyně, ale něco co fakt bude fakčit jak má.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist