Podpora imunity

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Podpora imunity

Zvolené téma obsahuje celkem 18 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel h hancanov a poslední změna proběhla před 2 roky, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #491761
    e
    evcasl
    Účastník
  • #491399
    A
    Andryna
    Účastník

    U dcery, která ještě chodí do školky jsme spokojená se sirupem Altaherba ze 14 bylin. Imunitu posiluje skvěle.

    • #491506
      k
      kikajda
      Účastník

      Tento sirup dobře znám, dětem ho začínám dávat před nástupem do kolektivu. Výborně posiluje imunitu.

  • #491302
    z
    zuzuša
    Účastník

    Užívám je tři týdny, pak se doporučuje pauza týden a pak je užívám podle potřeby.

  • #491109
    j
    jandulka25
    Účastník

    Jak dlouho je potřeba kapky užívat? Za jak dlouho účinkují?

  • #491020
    z
    zuzuša
    Účastník

    Vyzkoušejte kouzelné kapky, jsou zcela přírodní a skvěle podporují imunitu. Najdete je na http://www.altaherba.cz

  • #488350
    m
    milka8
    Účastník

    Zkuste Laktobacily 5 s vitamínem C od Naturevia.

  • #485677

    kvapik
    Účastník

    Já budu ráda když doporučíte něco kvalitního na podpoření imunity pro děti, díky 🙂

  • #484222
    h
    hancanov
    Účastník

    Doporučíte čistě přírodní doplněk stravy na podporu imunity?

    • #484405
      j
      jancajanicka
      Účastník

      Taky ocením radu ohledně přírodního doplňku na posílení imunity..

  • #481920
    R
    Rikina
    Účastník

    <table border=“0″ width=“390″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“390″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl66″ style=“height: 30.0pt; width: 293pt;“ width=“390″ height=“40″>My s kolostrem máme dobrou zkušenost i při rekonvalescenci po dlouhodobé nemoci.</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

     

  • #481822
    f
    femuska
    Účastník

    Dávám dětem kozí kolostrum, jsou intolerantní na kravské mléko.

  • #481740
    g
    giska
    Účastník

    Betula má kolstrum kozí i kravské, které jste vybrala?

  • #481500
    f
    femuska
    Účastník

    Na kolostum jsem se dívala na https://www.betula.cz/. Určitě ho objednám dětem na posílení imunity. Jsou často nemocné.

  • #477025
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Jestli chceš něco kvalitního na zlepšení imunity, tak se podívej na kozí kolostrum od betuli. Neobsahuje žádnou chemii a kolostrum je pro tělo velmi prospěšné.

  • #476728
    i
    irishanova
    Účastník

    Já jsem si koupila od altaherby tinkturu na posílení imunity, protože jsem zastáncem přírodních přípravků.

  • #472875
    M
    MakMak
    Účastník

    Já beru https://www.simplebiotix.cz/. Ten se mi osvědčil. Už ho užívám dlouho a cítím se senzačně. I na vánoce jím obdaruju rodinu 🙂

  • #470930
    L
    Lilianna
    Účastník

    Dámy, je nějaký osvědčený přípravek, který byste mohly doporučit na podporu imunity? Já si myslím, že je jako nejvyšší čas začít něco užívat, aby nás pak zima nepřekvapila…

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist