Po třicítce končí život?

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Po třicítce končí život?

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel a alzbeta1970 a poslední změna proběhla před 10 měsíců.

• Autor
    a
    alzbeta1970
    Účastník

LOL , pardón.

l
    lillith
    Účastník

Zjišťuji, že mladší kolegyně v práci – kolem 25i let mají pravdu. Říkají mi, že už mě nic hezkého nečeká, že přesluhuji a mám uvolnit místo mladším. Nevím, jestli to mysleli tak, že mám spáchat sebevraždu? Podle nich prý už bude následovat jenom přechod, stárnutí, vrásky… bylo mi 34 a tohle mě opravdu zraňuje a znepokojuje. Ještě tomu nasadily korunu novinky se svým článkem „Co se děje v těle ženy po 30. roce“. Psali tam o úbytku estrogenu v těle, úniku moči, perimenopauze a přibírání na váze. Já jsem ve svém životě nic moc hezkého nezažila a už mi vlastně končí??! Už jsem odepsaná a mám si pořizovat oprátku? Můj o tři roky mladší přítel mi tohle vyvrací, že jsem ještě mladá, atd. Pokud mi doporučíte návštěvu psychologa, tak nevím, co na to. K psychologovi jsem chodila a moc mi nepomohl. Naopak by mi udělalo radost, kdyby odepsala nějaká žena v podobném věku, že se třeba vdala, nebo se jí narodilo dítě, abych se ujistila, že ještě nejsem ta odepsaná stará herka, která čeká, až si pro ni příjde kmotra s kosou.

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist