Pleťové sérum

Femina.cz > Fóra > Krása > Pleťové sérum

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j jancajanicka a poslední změna proběhla před 1 rokem, 12 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #498279
    m
    milka8
    Účastník

    Tak jsem si objednala krém a ještě tělový máslo a jsemz toho nadšená, mám po nich úžasně hebkou a vypnutou pleť a tak nádherně voníí 🙂

    • #498483
      j
      jancajanicka
      Účastník

      Tak to mě těší že jsem dobře poradila

      • #498585
        m
        milka8
        Účastník

        Fakt z toho mám radost, dlouho jsem hledala kosmetiku, která mi opravdu sedne 🙂

  • #497454
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Já si moc oblíbila českou bio kosmetiku https://www.biosnopek.cz/ je čistě přírodní, bez konzervantů a tak dále.

    • #497617
      m
      milka8
      Účastník

      A co se ti od nich osvědčilo na vrásky?

  • #496863
    m
    markurka5
    Účastník

    Nezkoušeli jste odborné ošetření ? Docela dost nad tím uvažuju, protože to je podle mě jediný způsob jak se vrásek opravdu zbavit.

  • #493145
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Doporučíte nějakou přírodní kosmetiku účinnou na vrásky?

  • #488693
    m
    michala69
    Účastník

    Zhruba třetím měsícem používám sérum od lavycosmetics. Dostala jsem na něj doporučení od kamarádky, která si zakládá na tom, co používá a nekoupila by si nic, kde by byly jakékoliv chemické přísady, takže mám jistotu, že to co si dám na pleť bude mít efekt a nijak mi to pleť nepoškodí.

  • #488658
    i
    irishanova
    Účastník

    Taky se přišpendlím, budu ráda za tipy a doporučení 🙂 nikdy jsem nic podobného nezkoušela a nerada bych kupovala něco na slepo bez toho aniž bych věděla jestli to opravdu funguje

  • #488611
    K
    Kryska
    Účastník

    Jaké zkušenosti máte s pleťovými séry, co jsou určené na vrásky ? 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist