Plenky

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Plenky

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 hlasy) se naposledy zapojil uživatel l libuse86 a poslední změna proběhla před 10 měsíců.

• Autor
    l
    libuse86
    Účastník

Ahoj, jj, do této prodejny nakupovat chodím a moc ráda. Mají tam úplně vše, co pro mimi hledáš 🙂 Jinak tam chodím moc ráda, je tam moc příjemný personál 🙂

M
    Misanecek
    Účastník

Ahoj, já musím říct, že ač jsme to neplánovala, tak jedeme na látkových. Přidou mi pro mimi šetrnější. Kupuju na Babyplace…

Tak toto si myslím, že je hodně individuální. Některé mamince vyhovuje to a jiné zase ono. Každopádně dle mého názoru si myslím, že jsou lepší jednorázové plenky, jak z hlediska úspory času, tak i peněz. V dnešní době se dají sehnat opravdu kvalitní plenky i eko 🙂

i
    irishanova
    Účastník

Ahoj, mohla bych poprosit o názory, zda jsou lepší látkovky nebo jednorázovky ? V únoru se mi má narodit miminko, ale já si pořád nejsem jistá tím jestli kupovat jednorázové plenky nebo látkové. Co se týče jednorázovek, tak jsem trochu na rozpacích z hlediska ekologie ..

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist