Plenky

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Plenky

Zvolené téma obsahuje celkem 15 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel t tana.hadkova a poslední změna proběhla před 2 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #495617
    m
    markurka5
    Účastník

    Ahoj maminy, co plenky Nappy ? Máte je vyzkoušené ? Narazila jsem na ně na levnepleny.cz a zaujala mě cena a teda i to složení, přijde mi to jako výhodné, tak přemýšlím jestli je vzít.

  • #495332
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Zkoušela jsem různé plenky ale stejně máme problém s opruzeninama, co vám pomáhá?

  • #491593
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Ahoj, my plenky od https://www.abena.cz/ kupujeme. A už docela dlouho. Jsme s nimi moc spokojeni. Nemám v plánu je měnit. Zajímá tě něco k nim?

    • #492584
      A
      Alecca
      Účastník

      Ahoj, koukala jsem se na tu abene a oni mají i další potřeby pro mimi. Kupuješ od nich? Jsi s tou značkou celkově spokojená?

      • #493602
        J
        JaninkaVesi
        Účastník

        Jojo, kupuju. Praktivci vše pro mimi. Jako pro mě je to pohodlný, když to všechno objednám na jednom místě a má záruku, že kupuju kvalitní věci.

  • #490056
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    No, já nevím, ale já látkové nechci… jako jasně, máme je doma, ale ne jako plenky… No, zajímal by mě váš názor na značku plenek Bambo Nature. Máte s nimi zkušenost? Jak se vám osvědčily?

  • #470211
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahoj, já musím říct, že ač jsme to neplánovala, tak jedeme na látkových. Přidou mi pro mimi šetrnější. Kupuju na Babyplace…

  • #434173
    l
    libuse86
    Účastník

    Ahoj, jj, do této prodejny nakupovat chodím a moc ráda. Mají tam úplně vše, co pro mimi hledáš 🙂 Jinak tam chodím moc ráda, je tam moc příjemný personál 🙂

  • #434069
    M
    Misanecek
    Účastník

    Ahoj, já musím říct, že ač jsme to neplánovala, tak jedeme na látkových. Přidou mi pro mimi šetrnější. Kupuju na Babyplace…

  • #432625

    Tak toto si myslím, že je hodně individuální. Některé mamince vyhovuje to a jiné zase ono. Každopádně dle mého názoru si myslím, že jsou lepší jednorázové plenky, jak z hlediska úspory času, tak i peněz. V dnešní době se dají sehnat opravdu kvalitní plenky i eko 🙂

  • #431690
    i
    irishanova
    Účastník

    Ahoj, mohla bych poprosit o názory, zda jsou lepší látkovky nebo jednorázovky ? V únoru se mi má narodit miminko, ale já si pořád nejsem jistá tím jestli kupovat jednorázové plenky nebo látkové. Co se týče jednorázovek, tak jsem trochu na rozpacích z hlediska ekologie ..

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist