Plenky Happy

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Plenky Happy

Zvolené téma obsahuje celkem 23 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel h hancanov a poslední změna proběhla před 2 roky, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #491923
    e
    evcasl
    Účastník

    Já zkouším všemožný plenky ale stejně máme problém s opruzeninama, co vám na ně pomáhá?

  • #487595
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Mě by docela zajímalo, od kdy jste volily ty pants? A dáváte je i na noc?

  • #484724
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Holky, tak plenky bychom měly. Tyhle jsou super. Ale ještě bych se chtěla zeptat. Docela bojuju s tím, co třeba na zadeček s sebou na cesty. Ne jen pro mimi, ale i pro starší děti. Koukala jsem, že Bella Happy má vlhčený toaletní papír. Máte zkušenosti?

    • #489533
      l
      libuse86
      Účastník

      My jsme je začala dávat cca od 11 kilo. Přebalování začalo být docela náročné, tak jsme začali kupovat pants. A je to super. Strašně pohodlné 🙂

      • #491770
        M
        MakMak
        Účastník

        A jak jsi s nimi spokojená? Neprotékají vám tyto plenky?

  • #483736
    A
    Alecca
    Účastník

    Já jsem měla nachystané tyto https://www.abena.cz/bambo-nature-premature.htm. Měla jsem je od kamarádky a super. Krásně sedly, malá s nim inemá žádný problém. Už jsme u této značky zůstali.

    • #484479
      P
      Polinko
      Účastník

      Tyhle plenky u nás nemají… jako myslím v drogerce. Kde je kupuješ prosím?

  • #483675
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    My jsme měli nachystané tyto plenky https://happy-cz.cz/cs_CZ/product/newborn-cz. A super, krásně seděly. Ty plenky jsou mekké, krásně savé a hlavně miminku seděly. No a u těchto plenek jsme už zůstali.

    • #484429
      L
      Lilianna
      Účastník

      Nad Bella Happy jsem taky přemýšlela, tak jsem ráda, že jsou tady doporučovaný 🙂 Už jsi u této značky zůstala nebo jsi pak plenky měnila?

  • #482786
    L
    Lilianna
    Účastník

    Jaké jsi pro mimi koupila do porodnice?

  • #478544
    V
    VandaS
    Účastník
  • #478511
    M
    Miluška Nová
    Účastník

    Zdravím maminky – plenky Happy neznám. Kde je kupujete? Nemáte odkaz na e-shop, kde by se daly objednat? Díky.

  • #478391
    V
    VandaS
    Účastník

    Zdravím, taky kupuju plenky Happy. Mají je za luxusní cenu, navíc jsou měkoučké, hodně sají a neprotečou.

  • #478382
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Dobrý den, já je dcerce kupuju, jsou super a za dobrou cenu.

  • #478335
    d
    didi1001
    Účastník

    Zdravím, v obchodě jsem dnes objevila plenky Bella Happy za výbornou cenu. Nemáte s plenkami zkušenost? Jsou kvalitní?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist