Plenky do porodnice

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Plenky do porodnice

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel e evcasl a poslední změna proběhla před 2 roky, 6 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #489510
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Taky jsem měla tenhle, bylo tam všechno

    • #490184
      e
      evcasl
      Účastník

      Já si ho objednala a vypadá to že už fakt nemusím nic dokupovat, tak uvidíme.

  • #489264
    n
    nanna
    Účastník

    Já si koupila tenhle balíček https://www.care4you.cz/x8725/porodnicky-balicek-vel.-xl tam jsem měla všechno co jsem potřebovala

    • #489297
      e
      evcasl
      Účastník

      To je super moc díky za tip.

      • #489435
        n
        nanna
        Účastník

        Za málo, ráda jsem poradila 😉

  • #486308
    J
    Jarka50
    Účastník

    Mně by spíš zajímalo jakou jste vybíraly kosmetiku dětem ? Podle čeho jste vybrali značku a tip péče ?

    • #487137

      Já jsem vybrala značku topicrem, protože mám tady tu značku odzkoušenou na sobě jelikož jsem atopik a celkově se zaměřují na suchou pokožku.

  • #484038
    d
    didi1001
    Účastník

    Zdravím, plenky od Happy jsou výborné, taky je doporučuji. Od stejné značky kupuju i jednorázové podložky a vlhčené ubrousky – vše je kvalitní a za dobrou cenu!

  • #483952
    P
    Polka
    Účastník

    Zdravím, doporučuji je taky, tady je mají za dobrou cenu, kdyby ste chtěla https://www.mall.cz/hledej?src=sug&s=pleny%20happy

  • #483897
    U
    Uziska
    Účastník

    Zdravím, taky doporučuji plenky Happy – za mě jsou NEJ po všech směrech, včetně ceny a kvality.

  • #483887
    K
    Klára29
    Účastník

    Zdravím, já jsem měla v porodnici plenky Happy a používám je dotěď – malej má půl roku. Plenky jsou výborný a dobře drží.

  • #483832
    S
    SonulinkaV
    Účastník

    Dobrý večer, poradíte jaké plenky koupit do porodnice? Která značka plenek se Vám osvědčila?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist