Plavková sezona

Femina.cz > Fóra > Sport > Plavková sezona

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel l l.tyrpeklova a poslední změna proběhla před 9 měsíci, 3 týdny.

• Autor
    l
    l.tyrpeklova
    Účastník

Ahoj holky, plavková sezona je za dveřmi, tak snad se Vám daří dobře, na mě třeba funguje běh, dobře se při něm spaluje. A našla jsem bezva slevy na plavky tady.

r
    rjapseznam-cz
    Účastník

A jsi s ním spokojená kolik stál a kde jsi ho koupila?

c
      cwa12214
      Účastník

Manžel mi ho kopil na fitham a stálo okolo 11 tis. Jsem s ním spokojená.

c
    cwa12214
    Účastník

Snažím se každý den šlapat u tv na rotopedu a myslím,že už výsledky do plavek jsou vidět.

r
      rjapseznam-cz
      Účastník

A co máš doma za rotoped.Myslela jsem,že už takové věci lidé na cvičení domů nekupují.Ráda bych si také nějaký koupila,ale chci hlavně kvalitu.

c
        cwa12214
        Účastník

Máme doma rotoped značky Housefit.

r
    rjapseznam-cz
    Účastník

<table border=“0″ width=“318″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“318″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl65″ style=“height: 25.5pt; width: 239pt;“ width=“318″ height=“34″>Čau holky děláte něco pro to abyste měli v létě hezkou postavu do plavek?</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>

A
    Alecca
    Účastník

Tak holky, začala jsem na ten body express docházet a super, jsem nadšená! Je to fakt na 20 minut a jenom jednou týdně, takže časově ideální. Já už na sobě vidím změny, hlavně teda držení těla se mi zlepšilo. Určitě doporučuju.

z
    zdenka033
    Účastník
    1. Ahoj,na hubnuti mohu dopoprucit jizdu na kole. Cloveka to bavi,muze poznat nove lidi a jeste dela neco pro sve zdravi.
    L
    Lilianna
    Účastník

Čau, jasně 🙂 Taky mám tento cíl a proto chodím na toto cvičení – http://www.bodyexpress.cz/. Super cvičení, které je na 20 minut, je to jednou týdně a hlavně mě to baví. Je to cvičení, které neleze do peněz, do času, vše ti na cvičení dají tam 🙂 Prostě paráda! Zkus ho!

A
      Alecca
      Účastník

Ou, tak super je to, že cvičení je v Brně 🙂 Koukala jsem se na jejich web a mají tam i skvělý video. Určitě to cvičení půjdu zkusit. Jen mě zajímá, jak to teda je s těmi el. impulsy?

A
    Alecca
    Účastník

Holky, jaký máte osvědčený tip, jak se do léta dostat do formy a sundat ještě nějaké to kilčo?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist