Plavková sezona

Femina.cz > Fóra > Sport > Plavková sezona

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Profilová fotografie na Facebooku Alecca a poslední změna proběhla před 1 měsíc, 2 týdnů.

• Autor
    Profilová fotografie na Facebooku
    Alecca
    Účastník

Tak holky, začala jsem na ten body express docházet a super, jsem nadšená! Je to fakt na 20 minut a jenom jednou týdně, takže časově ideální. Já už na sobě vidím změny, hlavně teda držení těla se mi zlepšilo. Určitě doporučuju.

z
    zdenka033
    Účastník
    1. Ahoj,na hubnuti mohu dopoprucit jizdu na kole. Cloveka to bavi,muze poznat nove lidi a jeste dela neco pro sve zdravi.
    L
    Lilianna
    Účastník

Čau, jasně 🙂 Taky mám tento cíl a proto chodím na toto cvičení – http://www.bodyexpress.cz/. Super cvičení, které je na 20 minut, je to jednou týdně a hlavně mě to baví. Je to cvičení, které neleze do peněz, do času, vše ti na cvičení dají tam 🙂 Prostě paráda! Zkus ho!

Alecca
      Účastník

Ou, tak super je to, že cvičení je v Brně 🙂 Koukala jsem se na jejich web a mají tam i skvělý video. Určitě to cvičení půjdu zkusit. Jen mě zajímá, jak to teda je s těmi el. impulsy?

Alecca
    Účastník

Holky, jaký máte osvědčený tip, jak se do léta dostat do formy a sundat ještě nějaké to kilčo?

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist