Plavková sezona

Femina.cz > Fóra > Sport > Plavková sezona

Zvolené téma obsahuje celkem 34 odpovědí. Do diskuze (21 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j juliebaborska a poslední změna proběhla před 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516755
    m
    monikap008
    Účastník

    Ahoj, doporučuju cvičit, zdravě jíst, cvičit, zdravě jíst, cvičit 😀 Jinou metodu co by na mě zafungovala dlouhodobě bohužel neznám. Chodím 1× týdně na hiit v Brně do https://zone4you.cz/novy-rozvrh-lekci/. Je to můj útěk z domu jednou za týden 😀 Jsem tam spokojená.

    • #517826
      j
      juliebaborska
      Účastník

      Zonko je pro mě velká srdcovka, přivedl mě tam poprvé můj bývalý přítel a trávili jsme tam hodně času, on mě vlastně ke cvičení dostal celkově. Mají tam skvělý wellness.

    • #516817
      a
      adzinka88
      Účastník

      Lépe bych to neřekla, vyváženost, dieta nepomůže dlouhodobě, musí to být životní styl. Od Brna jsem kousek, ale v té posilovně jsem nikdy nebyla. Díky za tip, asi se tam podívám v týdnu s kolegyní.

  • #511457
    P
    Penny
    Účastník

    Já jsem držela dietu ketodiet. Je to skvělá dieta na hubnutí do plavek. Rychlá, krásně nastartuje metabolismus. Já jsem díky ní přešla na LC stravu, která mi skvěle vyhovuje. Tato dieta mi krom snové postavy otevřela oči ohledně zdravého stravování. Já ji mohu jen doporučit.

    • #511720
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      Teď je super čas na to pořízení ketodiet. Hele, oni mají pořád nějaké akce, slevy 🙂 Třeba teď mají akci na polévky. D<span data-sheets-formula-bar-text-style=“font-size:13px;color:#000000;font-weight:normal;text-decoration:none;font-family:’Arial‘;font-style:normal;text-decoration-skip-ink:none;“>o neděle je na všechny proteinové polévky slevový kód 20NAPOLEVKY. Celé balení vás tak místo původních 439 Kč vyjde na 351 korun, což si myslím, že je skvělá úspora :)</span>

  • #494475
    D
    DendulkaN
    Účastník

    To já mám dietu za sebou a přes svátky jsem se držela a nic jsem nenabrala. Bylo by mi líto když jsem do toho investovala, tak abych se pak vypapala zpátky.

    • #495573
      V
      VeveruškaP
      Účastník

      Mohla bych se zeptat jakou dietu si držela ? 🙂

      • #496082
        D
        DendulkaN
        Účastník

        Koupila jsem si tady tu dietku na 4 týdny https://nupo.com/cz/product/sestavte-si-dietu-na-4-tydny/ a teď momentálně se sem tam stravuju těmi jejich jídly z One Meal, to je taky super věc, že mysleli i na to, co bude po ukončení programu.

        • #496336
          V
          VeveruškaP
          Účastník

          Kolik se dá na té jejich dietě zhubnout ?

          • #496958
            D
            DendulkaN
            Účastník

            No tak to ovšem záleží na tom, kolik zhubnout potřebuješ a jaký program si vybereš, čím dýl na dietě budeš, tím víc samozřejmě zhubneš 😉

          • #497441
            V
            VeveruškaP
            Účastník

            Zatím mám první týden za sebou a koktejly mají fakt vynikající, dole zatím neuvěřitelné 3 kila takže jestli to takhle půjde dál, tak budu nadmíru spokojená.

  • #493910

    No doufám, že příští rok už budu někde jinde. Po Vánocích bych se chtěla pustit do diety a dát dolů aspoň 10 kilo, tak mi držte palce, ať se i to povede 🙂

    • #513529

      Ahojky 🙂 A tak zvolila jsi ketodiet? Jak se ti s ní podařilo shodit?

    • #494928
      J
      Jarka50
      Účastník

      Jakou dietu ses rozhodla držet ? 🙂

      • #495190
        J
        JaninaR
        Účastník

        Já jsem držela ketofit dietu a s tou jsem byla maximálně spokojená ! Měla jsem obavy z jídel, ale zbytečné, protože je mají fakt dobré a i když už mám po režimu, tak si ta jejich jídla objednávám i nadále, abych si nějakým způsobem držela váhu 🙂

        • #496251
          J
          Jarka50
          Účastník

          Dívala jsem se, že mají super hodnocení a hlavně perfektní výsledky akorát se bojím, aby se po ukončení diety nedostavil jojo efekt 🙁

          • #496842
            J
            JaninaR
            Účastník

            Tak pokud se budeš hlídat, tak se to nestane. Dieta je koncipována tak, aby k jojo efektu nedošlo. Když se podíváš na ten jejich výběr jídel, tak je možné se jimi stravovat i potom, co ukončíš ten balíček, proto se ta jídla dají zakoupit i samotná 😉 https://www.ketofit.cz/e-shop

  • #488443
    f
    flg50502
    Účastník

    Miluji obchod http://www.fitham.cz

  • #488408

    A kde kupuješ věci na cvičení?Máš třeba nějaký oblíbený obchod?

  • #488392
    f
    flg50502
    Účastník

    Snažím se na sobě makat od zimy abych měla krásnou postavu a myslím,že se mi to daří.

  • #488279

    Mákáte někdo na sobě doma?

  • #486236
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    No letos už to nestíhám, ale budu na tom pracovat ať vypadám aspoň příští rok tak, abych se nemusela vyslíct do plavek. Plánuju si pořídit tady ten veslovací trenažer, tak se těším až se do toho po té dlouhé pauze zase dostanu https://www.fitham.cz/finnlo-aquon-evolution

  • #474786
    l
    l.tyrpeklova
    Účastník

    Ahoj holky, plavková sezona je za dveřmi, tak snad se Vám daří dobře, na mě třeba funguje běh, dobře se při něm spaluje. A našla jsem bezva slevy na plavky tady.

  • #463900
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    A jsi s ním spokojená kolik stál a kde jsi ho koupila?

    • #463960
      c
      cwa12214
      Účastník

      Manžel mi ho kopil na fitham a stálo okolo 11 tis. Jsem s ním spokojená.

  • #463678
    c
    cwa12214
    Účastník

    Snažím se každý den šlapat u tv na rotopedu a myslím,že už výsledky do plavek jsou vidět.

    • #463870
      r
      rjapseznam-cz
      Účastník

      A co máš doma za rotoped.Myslela jsem,že už takové věci lidé na cvičení domů nekupují.Ráda bych si také nějaký koupila,ale chci hlavně kvalitu.

      • #463871
        c
        cwa12214
        Účastník

        Máme doma rotoped značky Housefit.

  • #463673
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    <table border=“0″ width=“318″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“318″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl65″ style=“height: 25.5pt; width: 239pt;“ width=“318″ height=“34″>Čau holky děláte něco pro to abyste měli v létě hezkou postavu do plavek?</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #456667
    A
    Alecca
    Účastník

    Tak holky, začala jsem na ten body express docházet a super, jsem nadšená! Je to fakt na 20 minut a jenom jednou týdně, takže časově ideální. Já už na sobě vidím změny, hlavně teda držení těla se mi zlepšilo. Určitě doporučuju.

  • #454037
    z
    zdenka033
    Účastník
    1. Ahoj,na hubnuti mohu dopoprucit jizdu na kole. Cloveka to bavi,muze poznat nove lidi a jeste dela neco pro sve zdravi.
  • #453805
    L
    Lilianna
    Účastník

    Čau, jasně 🙂 Taky mám tento cíl a proto chodím na toto cvičení – http://www.bodyexpress.cz/. Super cvičení, které je na 20 minut, je to jednou týdně a hlavně mě to baví. Je to cvičení, které neleze do peněz, do času, vše ti na cvičení dají tam 🙂 Prostě paráda! Zkus ho!

    • #455841
      A
      Alecca
      Účastník

      Ou, tak super je to, že cvičení je v Brně 🙂 Koukala jsem se na jejich web a mají tam i skvělý video. Určitě to cvičení půjdu zkusit. Jen mě zajímá, jak to teda je s těmi el. impulsy?

  • #440521
    A
    Alecca
    Účastník

    Holky, jaký máte osvědčený tip, jak se do léta dostat do formy a sundat ještě nějaké to kilčo?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist