Pes v domácnosti + krmení

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Pes v domácnosti + krmení

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel h helenamala a poslední změna proběhla před 3 roky, 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #477116
    h
    helenamala
    Účastník

    Tak asi nejdůležitější je aby pejsek měl svůj režim a doporučila bych ho nekrmit zbytky ze stolu a celkově naučit psa aby neseděl u stolu, když vy jíte. Režim asi určíte vy, záleží nakolik je pes aktivní a velký. Pamlsky jsou taky dobrý, můžou být kupované anebo si uvaříte nějaké maso, zeleninu (třeba náš si rád pochutná na vařené mrkvi). Pokud by nastal problém, že granule nějak nesedli a pes měl z toho nějaké zažívací problémy, tak potom bych určitě doporučila si pořídit do psí lékárničky sorbent.

  • #464680
    v
    vendullkop
    Účastník

    Tyjo tipy co se pořizování pejska týče… z hlavy mě hned jako první napadlo připravit se na venčení téměř nonstop, dokud si nezvykne na určitý režim atp. (pokud tedy budete pořizovat štěňátko) a jinak jak už jste zmínila, shodnout se na granulích a doufat, že pejskovi sednou, jelikož co si budeme namlouvat, výběr je tak obrovskej, že i já mám z vybírání novejch granulí vždycky hlavu jak meloun 😀 Tak hodně štěstí

  • #464651

    Také zdravím, my doma krmíme granulkama Brit Fresh a pejskům sedly jak ulité, chutnají jim, mají hebčí srst a složení bezva… kdyžtak mrkněte sem: https://krmivo-brit.cz/cs/brit-fresh-meat za nás ideál

  • #464528

    Já krmím většinou jen granulemi a myslím, že pejskům vůbec nic nechybí. Pokud vyberete kvalitní granulky ne jen podle reklam v televizi, ale především podle složení, myslím že není co řešit! 🙂 Jediné co, tak za odměnu občas uvařím kuře, masíčko smíchám s rýží a po tom se tedy můžou uslintat 😀

  • #464452

    Dobrý den, plánujeme s manželem pořízení pejska (bostonteriér) a jelikož se zvířátkem doma ani jeden nemáme zkušenost, chtěla bych se zeptat na nějaké tipy, na co dát při pořizování pejska pozor a hlavně na téma, které probíráme poslední dobou u stolu snad každý den 😀 Jak/Čím krmíte? Kupujete nějaké odměny, konzervy atp.? A hlavně… jaké granulky u vás jedou nejvíc?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist