Pes v domácnosti + krmení

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Pes v domácnosti + krmení

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel v vendullkop a poslední změna proběhla před 6 měsíci.

• Autor
    v
    vendullkop
    Účastník

Tyjo tipy co se pořizování pejska týče… z hlavy mě hned jako první napadlo připravit se na venčení téměř nonstop, dokud si nezvykne na určitý režim atp. (pokud tedy budete pořizovat štěňátko) a jinak jak už jste zmínila, shodnout se na granulích a doufat, že pejskovi sednou, jelikož co si budeme namlouvat, výběr je tak obrovskej, že i já mám z vybírání novejch granulí vždycky hlavu jak meloun 😀 Tak hodně štěstí

Také zdravím, my doma krmíme granulkama Brit Fresh a pejskům sedly jak ulité, chutnají jim, mají hebčí srst a složení bezva… kdyžtak mrkněte sem: https://krmivo-brit.cz/cs/brit-fresh-meat za nás ideál

Já krmím většinou jen granulemi a myslím, že pejskům vůbec nic nechybí. Pokud vyberete kvalitní granulky ne jen podle reklam v televizi, ale především podle složení, myslím že není co řešit! 🙂 Jediné co, tak za odměnu občas uvařím kuře, masíčko smíchám s rýží a po tom se tedy můžou uslintat 😀

Dobrý den, plánujeme s manželem pořízení pejska (bostonteriér) a jelikož se zvířátkem doma ani jeden nemáme zkušenost, chtěla bych se zeptat na nějaké tipy, na co dát při pořizování pejska pozor a hlavně na téma, které probíráme poslední dobou u stolu snad každý den 😀 Jak/Čím krmíte? Kupujete nějaké odměny, konzervy atp.? A hlavně… jaké granulky u vás jedou nejvíc?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist