Pečení – zástěry

Femina.cz > Fóra > Vaření > Pečení – zástěry

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel v vendullkop a poslední změna proběhla před 3 měsíci, 3 týdny.

• Autor
    v
    vendullkop
    Účastník

Tyjo tak jsem koukala a vypadají úplně skvěle! Myslím, že už mám i vybráno, mají tam takovou supr s potiskem zákusků, i když ten ibišek vypadá taky velice hezky. Každopádně moc moc díky!

Zdravím, za mě je co se zástěr týče supr profikuchar.cz, kupovala jsem tam mamce zástěru předloni k narozkám a doteď je v parádním stavu a vídám ji v ní snad při každé návštěvě. Kdyžtak mrkněte, vyhrabala jsem odkaz a pořád ji tam mají https://profikuchar.cz/c/unisex-panske-zastery-ke-krku/kucharska-zastera-ke-krku-s-kapsou-vzor-ibisek

v
    vendullkop
    Účastník

Z Olomouce, ale co jsem se ptala známých a prošla pár obchůdků, buď kvalita nic moc, nebo měly jen bílou/černou variantu, což mi přijde vcelku jako nuda, no a nebo už byly zase opravdu hodně drahé.

Odkud jste? Těžko takhle poradit nějaký kamenný obchod 🙂

v
    vendullkop
    Účastník

Dobrý den všem, jsme se spolubydlící tak trošku ulítlé na vaření – zejména pečení je pro nás fakt odreagovačka. Napadlo mě tak koupit nám k Vánocům společné – stejné zástěry, měl by někdo tip, kde nějaké kvalitní za přiměřenou cenu sehnat?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist