Péče o pleť

Femina.cz > Fóra > Krása > Péče o pleť

Zvolené téma obsahuje celkem 79 odpovědí. Do diskuze (38 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel n nadiaa a poslední změna proběhla před 1 rokem, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #506887
    n
    nadiaa
    Účastník

    A co kosmetika na suchou pleť, která pomůže s vráskama a celkově pleť omladí?

  • #505914
    l
    lenana
    Účastník

    A jak řešíte hodně suchou a povadlou pleť? Já s tím léta marně bojuju a už fakt nevím co s tím, zkusila jsem snad každou kosmetiku a nic…

    • #505949
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Ono je nejlepší jít s tím za odborníkem, já jsem byla na klinice v Praze a jsem za to ráda, konečně mám hezkou, pevnou a rozjasněnou pokožku

      • #505968
        l
        lenana
        Účastník

        A co to bylo za kliniku? Určitě bych to zkusila, když ti tam pomohli…

        • #505971
          S
          SarkaKiska
          Účastník

          Je to klinika https://www.abclinic.com/ moc mi tam pomohli, mají skvělý přístup a teď navíc 10% slevu

          • #505973
            l
            lenana
            Účastník

            Moc děkuju za radu, objednám se tam na mezoterapii, podle toho co čtu je to přímo pro mě.

  • #505871
    b
    bertikber
    Účastník

    Výborný je tenhle doplněk https://www.energyflexcollagen.eu/cs/nas-kolagen/ dobře se vstřebává protože se mění na tekutý kolagen a co ho užívám tak se mi pleť výrazně zlepšila, stejně tak vlasy a nehty 🙂

    • #505923
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      Aha to vypadá moc dobře podle toho co o tom čtu, zkouším hned objednat, díky!

  • #505643
    m
    michala69
    Účastník

    Tak ono je taky potřeba se o pleť starat zevnitř, to má největší vliv ;). Zdraví strava, vitamíny apod. Ne jen krémy…

    • #505695
      S
      Sonia.Cer
      Účastník

      Máš přímo s něčím zkušenost? Užíváš něco takového?

  • #505589
    n
    nadiaa
    Účastník

    Užíváte nějaký doplněk stravy pro hezčí pleť? Uvažuju že bych zkusila nějaký kolagen, můžete doporučit?

  • #504048
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Mně se neuvěřitelně zlepšila pleť od té doby, co používám kosmetiku Miracletox. Jejich ampulky jsou úplně zázračný, to hned po prvním použití vidíte jak se vám pleť vyplne, vyhladí, rozjasní.

    • #504973
      m
      michaela77
      Účastník

      A neucpává póry? Já mám problém s tím že každá kosmetika na vrásky mi zhorší akné takže vlastně nic proti vráskám nemůžu používat 🙁

      • #505045
        t
        tana.hadkova
        Účastník

        Vůbec ne, já se právěže co jí používám rozšířených pórů úplně zbavila 🙂

    • #504090
      m
      marianana
      Účastník

      Zní to skvěle, koukám na jejich nabídku… používáš ještě něco od nich kromě těch ampulí?

      • #504786
        t
        tana.hadkova
        Účastník

        Mám od nich ještě sérum a krém a fakt můžu říct že to stojí za to!

        • #504838
          m
          marianana
          Účastník

          Díky za reakci, čtu na ně výborný recenze takže hned objednávám a těším se až to sama zkusím 🙂

          • #504899
            t
            tana.hadkova
            Účastník

            Tak dej vědět jak ti vyhovuje, já jí fakt každýmu doporučuju protože to na sobě opravdu vidím jak mi to zlepšilo pleť a lidi v mým okolí mi říkají jak teď vypadám mladší 🙂

  • #503741
    K
    Karkolka
    Účastník

    Zdravím ženy, mám na Vás dotaz hledám nějak dobrý pleťový krém pro sušší a citlivou pokožku za rozumnou cenu?

    • #503832
      v
      verca.broukk
      Účastník

      Karkolko, velmi dobrý pleťový krém má Colvia s colostrem a ghím máslem.

  • #503010
    d
    danikk
    Účastník

    A po čem se vám zjemnily vrásky? Já toho zkoušela hodně ale zatím u žádné kosmetiky jsem nepozorovala fakt viditelnou změnu…

    • #503206
      b
      barcca
      Účastník

      Mně teda přijde super kosmetika Iuvenio. Co jí pravidelně používám tak opravdu vidím jak se mi pleť zlepšila, všimla si toho i moje kamarádka takže to evidentně není jenom můj pocit 🙂

      • #503516
        d
        danikk
        Účastník

        Tak to zní skvěle, co od nich všechno používáš? Zkusila bych to

        • #503712
          b
          barcca
          Účastník

          Mám všechno od nich, fresh, krémy, sérum, peeling…co to takhle používám mám pleť fakt krásnou a nejen ty vrásky že mi vyhladilo ale i póry se mi zmenšily a už se mi neucpávaj.

  • #501812
    A
    Alousek
    Účastník

    Krémy používám, ale že bych něco zpozorovala, tak to ne, ale zkouším teď tady ten anti-aging drink, tak jsem na něj zvědavá https://www.instagram.com/p/CembmTWr7bC/

  • #498277

    danina22
    Účastník

    Já si moc oblíbila českou bio kosmetiku https://www.biosnopek.cz/ je čistě přírodní a taky účinná, navíc jejich krémy nádherně voní takže je to pro mě takový relaxační rituál 🙂

    • #498485
      n
      nanna
      Účastník

      To vypadá moc dobře, co od nich používáš konkrétně?

      • #498583

        danina22
        Účastník

        Mám od nich pleťový krém na extra výživu a tělové máslo 😉

        • #498650
          n
          nanna
          Účastník

          Děkuju za odpověď, už mám objednávku na cestě 🙂

          • #498693

            danina22
            Účastník

            No super tak se ozvi potom jak ti vyhovuje 🙂

  • #497714
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Ráda bych taky přešla na nějakou přírodní kosmetiku, četla jsem teď co všechno za špatný látky běžná kosmetika obsahuje a docela mě to vyděsilo.

    • #497864
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      No, to mi ani neříkej. To je fakt hrozný, taky jsem kolikrát zděšená z toho, co mají kosmetické produkty za složení… Ale to iuvenio je super, je to veganská kosmetika, česká a hlavně netstuje na zvířatech, takže fakt kvalitní kosmetika.

    • #497732
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      Jojo, na to složení se taky dívám. Budeš doce překvapená, co tam všechno je. Ale já chodím pravidelně na ošetření do https://aetherclinic.com/ a kosmetiku mám přímo od nich. A té věřím, fakt je skvělá 🙂

  • #497456
    n
    nanna
    Účastník

    Já bych byla ráda za doporučení na nějakou čistě přírodní kosmetiku dobrou na vrásky..

  • #495301
    K
    Katchorka
    Účastník

    Holky, když jsme u té pleti… Chodíte některá na nějaké odborné ošetření?

    • #496289
      M
      MarkyMala
      Účastník

      Hele, jako jo, ale to jen jednou za zač 🙂 Jinak ta péče spočívá hlavně v pravidelné používání kvalitní kosmetiky 🙂

      • #496332
        B
        Bedriška Malá
        Účastník

        Já chodím teda pravidelně. Myslím, že to je to nejmenší, co pro svou pleť můžu udělat. A navíc si sama ten čas užiju.

  • #494008
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Já si teď objednala kosmetiku od https://www.milujubio.cz/ mají výběr jen té nejkvalitnější přírodní kosmetiky

  • #493973
    n
    nanna
    Účastník

    Užíváte nějaký doplněk stravy pro lepší pleť atd.?

    • #493985
      L
      Lilianna
      Účastník

      Ty ani ne… Já vsázím na kvalitní kosmetiku, ta mi vyhovuje a pleť má vše, co potřebuje. Ale je potřeba fakt koupit kvalitní kosmetiku. Jo a sem tam odborné ošetření.

  • #493959
    k
    katkakatule
    Účastník

    Taky bych chtěla zkusit něco čistě přírodního…

    • #495306
      K
      Katchorka
      Účastník

      Taky mám ráda kvalitní produkty, které jsou výborné a šetrné 🙂

  • #493764
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Používáte někdo čistě přírodní kosmetiku na vrásky?

  • #493395
    K
    Kryska
    Účastník

    Na kolik holky vyjde to ošetření hyaluronperem a jak dlouho mi to vydrží ?

  • #492798
    K
    Katchorka
    Účastník

    Já jsem si teď koupila jejich peeling https://www.iuvenio.com/restart/ a jsem nadšená. Je to novinka a fakt to stojí za to. A taky mají senzační vánoční dárečky.

    • #495509
      z
      zvonilka
      Účastník

      Ahoj, má tato kosmetika nějaké vzorečky? Ráda bych ji zkusila, ale hned se mi nechce kupovat nějaké extra balení 🙂

    • #493129
      N
      Nivea
      Účastník

      Paráda moc děkuju za tip, určitě jí zkusím 🙂

  • #491242
    J
    JaninaR
    Účastník

    Mohla bych se zeptat, jestli bych tady našla někoho, kdo má zvětšené rty ? Ráda bych si taky nechala zvětšit rty, ale mám takový strach z jehel, že se bojím, že do toho nakonec nepůjdu 🙁

    • #491908
      i
      irishanova
      Účastník

      Já to teda ještě vyzkoušené nemám, ale sestra byla tady v tom salónu, kde zvětšují rty pomocí hyaluronpen a vypadá to úžasně, takže se na to chystám taky https://dr-nek.cz/salon/

      • #491972
        J
        JaninaR
        Účastník

        tak to vypadá dobře, dívala jsem se, že ten hyaluron pen je i volně k prodeji. To by tím pádem mohla mít i mamka v salónu, že ?

        • #493151
          i
          irishanova
          Účastník

          To mohla 🙂 já už to mám taky za sebou a jsem hrozně spokojená, měla jsem strach aby to nebolelo, ale nic takového se nekonalo.

          • #493342
            J
            JaninaR
            Účastník

            Tak já už to mám taky za sebou a dělala mi to už mamka, protože má za sebou to školení na hyaluronpen a jsem teda mega spokojená ! Takový výsledek od neinvazivního ošetření jsem nečekala !

          • #496097
            m
            michala69
            Účastník

            Jak dlouho ten efekt vydrží ? 🙂

          • #496858
            J
            JaninaR
            Účastník

            No uvidím jak dlouho mi to vydrží, ale chodit bych měla 1-2x za rok 🙂 mají svoji kyselinu, která je účinnější, takže dýl vydrží.

  • #488421
    e
    evcasl
    Účastník

    Já používám kosmetiku Nobilis tilia https://eshop.nobilis.cz/ je to česká přírodní kosmetika s opravdu kvalitním složením a taky je účinná. Měla jsem dlouho problémy s akné a po pravidelným používání jejich přípravků mám pleť úplně čistou. Mamka si ji zase chválí na sušší pleť.

    • #488455

      kvapik
      Účastník

      To vypadá dobře, co od nich používáš?

      • #488497
        e
        evcasl
        Účastník

        Používám od nich celou péči, takže všechno od mycího gelu, přes fresh, nanovlákenné sérum až po krémy. Všechny jejich produkty se vzájemně doplňují a podporují.

        • #488520

          kvapik
          Účastník

          Tak jsem si objednala odličovač, krémy, hyaluronové sérum a opalovací mléko. Tak jsem na to zvědavá

          • #489056
            e
            evcasl
            Účastník

            Super tak dej vědět jak jsi spokojená 🙂

  • #488414
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Iuvenio je skvělá kosmetika. Je veganská a na vrásky nebo problematickou pleť to nejlepší co jsem kdy zkusila.

    • #491486
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      Holky, mají v nabídce i vzorečky? Že bych zkusila 🙂

    • #489464
      M
      Misanecek
      Účastník

      Ahoj, koukala jsem na ni a vypadá fantasticky. Dokonce má i nějaká ocenění a docela prestižní. Hele, nevíš náhodou, zda se od https://www.iuvenio.com/ dají objednat vzorečky?

  • #488351
    n
    nanna
    Účastník

    Chtěla bych zkusit nějakou čistě přírodní kosmetiku, jakou používáte vy?

  • #488326
    A
    Anka45
    Účastník

    Ahoj, no a jak o pleť pečuješ ty? Jakou kosmetiku používáš?

    • #490394
      M
      Misanecek
      Účastník

      Vynikajíí je tento kolagen booster https://www.iuvenio.com/vital/. Ten je senzační. Krásně vyplňuje vrásky. Já jsem s ním spokojená moc.

      • #496538
        A
        Anka45
        Účastník

        Já jsem se dívala na ten jejich čistící gel, máš ho? Já už něco od nich mám a jako spokojenost, ale ten čistící gel mě zaujal.

  • #487800
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Kosmetika rozhodně super. Ale k tomu doporučuju koupit i čistič pleti. Já mám tento https://www.orava.eu/cz/cs/ultrazvukovy-cistic-pleti-venere1 a ten je super. Jsem s ním spokojená moc. Jinak teda bez kosmetiky to nejde, to je jasny. Stejně tak to ale platí obráceně 🙂

  • #485956

    Hodně jsem si oblíbila pleťovou péči od Iuvenia. Mají ty přípravky hodně šetrné a perfektně mi sedly, protože mám hodně citlivou pleť a dost krémů co jsem zkoušela mi nesedlo a hrozně mě štípaly, tak jsem ráda, že jsem kápla tady na tuto.

    • #487497
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      Ahoj, koukala jsem se na nabídku toho iuvenia a mají tam anti age krém. Zkušenosti? Je to dobrý krém?

    • #487464
      h
      hancanov
      Účastník

      Zaujalo mě že tam mají krém který je zároveň na vrásky i pupínky, to bych přesně potřebovala, nemáte ho někdo vyzkoušený?

      • #487548
        m
        milka8
        Účastník

        Jestli ho vyzkoušíš dej prosím vědět, taky bych potřebovala něco takovýho

        • #487634
          h
          hancanov
          Účastník

          Už se mi nechtělo čekat takže jsem si to objednala takže dám určitě vědět, těším se na to až to vyzkouším

          • #487977
            m
            milka8
            Účastník

            Tak co, už si jí vyzkoušela? Jsem zvědavá 🙂

          • #488342
            h
            hancanov
            Účastník

            Maximální spokojenost za mě, vůbec jsem nečekala že bych mohla tak rychle vidět nějaký výsledky ale jo! Navíc je kosmetika moc příjemná a jemná

    • #486351
      K
      Katchorka
      Účastník

      Znáš od nich tento krém https://www.iuvenio.com/moon/? Já po něm pokukuju už docela dlouho, ale ještě jsem nekoupila. Byla bych ráda za info, kdyby někdo měl zkušenost. Díky moc.

  • #485509
    A
    Alecca
    Účastník

    Holky a krom krému, používáte i nějaké přístroje? Třeba tohle mě zaujalo https://www.orava.eu/cz/pece-o-plet-a-pokozku. Zkušenosti?

    • #486496
      G
      GabulkaKoc
      Účastník

      No, zatím ne, ale myslím si, že v péči o pleť hraje docela dost důležitou roli. Chci se zeptat… Ty sis ho už koupila? Jak se s ním pracuje?

  • #485408
    M
    MarkyMala
    Účastník

    Holky, měla bych na vás dotaz 🙂 Jak pečujete o pleť? Jako myslím, zda máte nějaké rituály, co na pleť používáte? Budu ráda za rady a tipy. Klidně i za doporučení kosmetiky.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist