Pánský náramek

Femina.cz > Fóra > Krása > Pánský náramek

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel b bertikber a poslední změna proběhla před 1 rokem, 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #501889
    d
    danikk
    Účastník

    Já vybrala krásný dárky pro manžela v https://www.galerieharfa.cz/ v pražských Vysočanech takže kdo jste z okolí určitě doporučuju tam zajít, mají tam suprový obchody 🙂

  • #499418
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Taky se na eshop Iocel budu muset mrknout, když se tady všichni rozplývají 🙂 Šperky miluju a mám po výplatě, takže je to jasný 🙂

  • #499327
    K
    Klára29
    Účastník

    Holky – mě se zase hrozně líbí jejich šperky – myslím pro mě 🙂 Taky si u nich objednám, díky za tip 🙂

  • #499259
    D
    Danka.m
    Účastník

    Holky, mají i super pánské náramky. Určitě jeden objednám manželovi, líbí se mu to.

  • #499178
    S
    Salminka
    Účastník

    Holky, tak jsem na eshop Iocel nakoukla a mají teda krásné šperky a ne jen ty pánské 🙂 Ráda si čas od času udělám radost, takže si vyberu nový stříbrný prsten – zasloužím si ho 🙂

  • #499095
    E
    Esterinda
    Účastník

    Super, moc díky za tip na Iocel! Hned jsem u nich tento náramek objednala https://www.iocel.cz/kozeny-naramek-nailgun-chirurgicka-ocel/ tak snad se bude manželovi líbit 🙂

  • #499070
    S
    SonickaVol
    Účastník

    Krásné náramky, ale i šperky mají na Iocel. Doporučuji projít jejich stránky, určitě u nich objednáte víc kousků 🙂

  • #499023
    E
    Esterinda
    Účastník

    Zdravím, neporadily byste mi kde bych na internetu mohla objednat hezký pánský náramek?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist