Pafém – kde koupit?

Femina.cz > Fóra > Krása > Pafém – kde koupit?

Zvolené téma obsahuje celkem 25 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel D DendulkaN a poslední změna proběhla před 2 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #494204
    h
    hancanov
    Účastník

    Doporučíte někdo parfém s přírodním složením?

  • #493940
    K
    Kryska
    Účastník

    Když bych holky chtěla pro chlapa nějakou výraznější vůni, tak máte nějaké tipy ?

    • #494166
      D
      DendulkaN
      Účastník

      Jestli chceš něco výrazného, tak se podívej na tento parfém https://www.hairshop.cz/rame-profumo-parfem/. Koupila jsem ho příteli a neskutečně mu sedl a vydrží na něm ta vůně hrozně dlouho.

      • #494381
        K
        Kryska
        Účastník

        A je k dostání jenom tady na tom eshopu ?

        • #494447
          D
          DendulkaN
          Účastník

          Buď na eshopu nebo pokud máš v dosahu Brno, tak se doporučuju zastavit do salónu, kde ty parfémy paní majitelka má a může je vyzkoušet 🙂 stačí ji napsat na mail, je moc příjemná a se vším ti poradí 🙂 mně zase pomáhala vybírat vlasovou kosmetiku, takže se fakt vyplatí se za ní stavit.

  • #481919
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Od Allan Martin mám parfém La vie est miracle, je to nádherná vůně, když se ráno navoním, cítím jí ještě v noci 🙂

  • #480424
    M
    Misanecek
    Účastník

    Ahoj, máte prosím někdo zkušenosti s parfémy od https://allanmartin.cz? Jak jste s nimi spokojené? A jakou vůni máte nejraději.

    • #481401
      P
      Polinko
      Účastník

      Heeej, miluju jejich parfémy! Mám doma dva Aurum a Love a jsem nadšená! Však jsem koupila vůni Furious pro chlapa k vánocům 🙂

      • #481976
        l
        libuse86
        Účastník

        Ano? No, to je super. Protože co jsem tak měla z parfumerky, tak jako hezky voní, ale bohužel nevydrží…

    • #481118
      L
      Lilianna
      Účastník

      Jo, super parfém. Super je to, že allanmartin jsou vážně parfémy, ne toaletky. Jsou to niche parfémy, které vydrží celý den. To jsem u „parfému“ z drogerky nezažila teda. No a ty se ptáš na parfém pro sebe nebo pro chlapa? Já osobně nejvíc používám Love 🙂

  • #473127

    Já mám hrozně ráda ty jejich sady  a dárečky k tomu, v kamenném obchodě jsem nikdy nic nedostala takže tohle je v mém případě taky jeden z důvodů proč nakupuju jenom na notinu

  • #472874
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahojky 🙂 Já miluju diora a teď jsem si koupila tuto https://www.notino.cz/dior/jadore-parfemovana-voda-pro-zeny/. Ale bylo to teda kvuli tomu, že už mi došla 😀 já ji totiž dědně milujuuu 🙂

  • #471480
    L
    Lilianna
    Účastník

    Holky, jaké parfémy pro mamku byste doporučily? Spíše těžší, ale ne kořeněný… Mamka má takový zvláštní vkus, ne vše se jí líbí… Budu ráda za tipy.

    • #473744
      A
      Alecca
      Účastník

      Hele, doporučuju vybrat tak 5 vůní a nechat si poslat vzorník a podle toho vyber. Klidně i mamce dej ovonět a třeba si nevědomky vybere. Notino posílá vybrané vzorky 🙂

  • #467765
    A
    Anka45
    Účastník

    Jasně, eshopy jsou top. Nejvíc pohodlný. Já hodně často a hodně ráda nakupuji na na https://www.notino.cz/. Doručení prakticky do druhýho dne, super servis.

  • #467510
    m
    michala69
    Účastník

    Baby jaké parfémy používáte teď přes léto ? Chci si pořídit něco nového, protože ten parfém, co používám, tak ten je mým favoritem od 15 let a nejsem schopna k němu najít další takovou, která by mě chytla za nos. Chtěla bych něco svěžího, může být i trochu do sladka, ale ne nic těžkého a silého.

  • #466729
    M
    MakMak
    Účastník

    Jako s jakými myslíš? Jako obecně z Notina? Jj, já jsem nikdy neměla problém. Krásný dlouhotrvající vůně 🙂

  • #465849
    L
    Lilianna
    Účastník

    Holky, já se teda musím přidat 🙂 Osobně třeba nenakupuju jinde, než na https://www.notino.cz. Já jsem se tam naučila nakupovat třeba i kosmetiku. Třeba opalováky nakupuju jedině tam.

  • #461824
    z
    zralok.85
    Účastník

    No, tak díky moc za doporučení. Koukala jsem na to a Notino má fakt skvělý ceny. Jako s tím, co nabízejí v parfumerkách se to nedá absolutně srovnat! I ta nabídka mi přijde neskutečně široká. Je to tak, že?

    • #462761
      A
      Anka45
      Účastník

      Ahoj, ano je to tak. Ta nabídka je fakt široká. Kolikrát se mi stalo, že jsem vůni, kterou jsem chtěla, nesehnala jinde, než právě na notino. No a co se týká cen, tak o tom se ani nemusíme bavit. Ty jsou bezkonkurenční.

      • #464086
        M
        MakMak
        Účastník

        Holky, jaký parfém jste si na Notinu koupily za poslední dobu? Inspirujte mě nějakýma novinkama 🙂

  • #460410
    M
    MakMak
    Účastník

    Rozhodně e-shop. Jako v parfumerii máš jistotu, že to fake není, ale je to opravdu hodně předražené. Nicméně, pokud nakoupíš na Notinu, tak si taky můžešbýt jistá, že se jedná o origo parfémy a k tomu za výbornou cenu.

  • #459910
    i
    irishanova
    Účastník

    Rozhodně bych volila eshop než kamennou prodejnu, tam to mají neuvěřitelně předražené ..

    • #472581
      m
      michala69
      Účastník

      Jenže v kamenné prodejně máš jistotu, že je to originál a nejde o fejk. Tak nevím jestli se to nevyplatí to koupit přímo v parfumérce.

  • #459546
    z
    zralok.85
    Účastník

    Dobrý den, kde nakupujete parfémy? Jako jde mi o to, aby se nejdnalo o padělek a hlavně, aby jejich cena byla příjemná?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist