Ovocné kapsičky

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Ovocné kapsičky

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel i irishanova a poslední změna proběhla před 2 roky, 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #485427
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Zdravím, taky kapsičky od Sunaru kupuju – mají výborné složení a není v nich žádný přidaný cukr ani sůl.

  • #485285
    K
    Klára29
    Účastník

    Mrkněte, já je objednávám tady https://www.alza.cz/maxi/sunar-bio-mix-karton-12-100-g-d5880078.htm?o=14 mjí je za dobrou cenu.

  • #485253
    K
    Květa B.
    Účastník

    Myslela jsem, že Sunar má jenom kojenecké mléka a kaše! Díky za info – určitě se na ně v obchodě podívám 🙂

  • #485240
    K
    Klára29
    Účastník

    Dobrý den, nedávno jsem v obchodě taky kapsičky vybírala a z těch, co tam měly, byly nejlepší kapsičky od Sunaru.

  • #485154
    J
    JaninaR
    Účastník

    Ovocné kapsičky jsem dávala tak do jednoho roku věku a pak jsem zařadila hutnější a sytější svačinky jako je bobík 🙂 Má i super složení, můžeš na něj mrknout přímo na jejich stránkách http://www.bobik.cz

    • #485318
      i
      irishanova
      Účastník

      Malému ty kapsičky nestačily takže jsem taky začala dávat tady ty větší hutnější smetanové krémy 🙂

      • #486153
        J
        JaninaR
        Účastník

        Jsme na tom stejně, taky ti vždycky na posezení zbaští toho velkého bobíka ?

        • #486322
          i
          irishanova
          Účastník

          Pokaždé toho velkého a kolikrát se poptává po dalším, takže třeba na snídani mu k tomu dávám rohlík 🙂

  • #485148
    K
    Květa B.
    Účastník

    Zdravím, jaké ovocné kapsičky dětem kupujete? Poradíte, které kapsičky nejsou moc sladké?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist