Originální šperky

Femina.cz > Fóra > Móda > Originální šperky

Zvolené téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m milka8 a poslední změna proběhla před 2 roky, 6 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #490343
    m
    milka8
    Účastník

    Z HotDiamonds mám náušnice a každý mi je moc chválí, jsou takový originální, nemá je každej 🙂

  • #486627
    n
    nanna
    Účastník

    Já sháním kvalitní stříbrné náušnice a náhrdelník pro mamku. Na bižu je alergická takže potřebuji z kvalitního stříbra, odkud máte? Ty co jsem zatím viděla mi přijdou takové nudné, hledám něco originálního. Předem díky za rady.

  • #486565

    kvapik
    Účastník

    Já si kupovala na svatbu abych ladila k ženichovu dřevěnému motýlku takový krásný set náušnic a řetízku s dřevěnými komponenty od BeWooden, vypadalo to moc krásně 🙂

  • #486200
    i
    irishanova
    Účastník

    Hrozně dlouho se odhodlávám k tomu koupit si šperk s diamantem, ale nejsem si tím jistá. Podle čeho poznám, že mám v prstýnku opravdu diamant ?

    • #486230
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Každý osvědčený eshop by ti měl k objednávce přiložit certifikát k diamantu.

  • #484475
    h
    hancanov
    Účastník

    Já si teď krásné šperky koupila tady https://www.bewooden.cz vyrábí šperky a hodinky s dřevěnými komponenty, vypadá to moc krásně. Navíc je to česká ruční výroba 🙂

  • #479780
    m
    michala69
    Účastník

    Nevím jaký máš vkus, ale moc pěkný výběr šperků mají tady http://www.evolutiongroup.cz

    • #479824
      S
      Sonia.Cer
      Účastník

      Mají tam teda moc pěkné šperky swarovski, ale jde o pravé kamínky swarovski ?

      • #479876
        m
        michala69
        Účastník

        Ano jsou pravé, to nemusíš mít strach, evolution group je česká firma, která vyrábí šperky a používá komponenty swarovski, navíc ti ke šperku dojde certifikát o původu těch kamínků 🙂

  • #479724
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Kde mají holky pěkné a originální šperky ? Jde mi zejména o náušnice, protože jak jsem zjistila, tak jsem ve výběru docela náročná a posledního půl roku nejsem schopna najít náušnice, které by se mi fakt líbily.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist