Originální doplněk

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Originální doplněk

Zvolené téma obsahuje celkem 46 odpovědí. Do diskuze (28 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Twicsyko a poslední změna proběhla před 3 týdny, 5 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517763

    Twicsyko
    Účastník

    <span style=“color: #242424; font-family: regular; font-size: 14px;“>Kamarádka se bude vdávat, dám jí dárkový poukaz, určitě se jí bude líbit.</span>

  • #517498
    I
    IsabelaZlata
    Účastník

    Co se týče originálních, až trochu netradičních, avšak moc hezkých doplňků do interiéru, tak za mě eshop bakly. Tam si člověk vždycky vybere :). Minimálně já ano.

  • #516753
    m
    monikap008
    Účastník

    Máme od kliklap vypínače, originální teda jsou, protože se na ně nemůžu vynadívat, máme černé na bílé zdi. Dvojitý kulatý vypínač Temně černá | Kliklap

    • #516814
      a
      adzinka88
      Účastník

      Tak ty jsou teda nádherné. Úplně si to představuju v interiéru, jak musí proměnit celý ráz. Rekonstruovali jsme koupelnu a máme tam hodně černé, tak přemýšlím, že si objednám.

  • #516749
    C
    Charlinkaa
    Účastník

    mě ted u kamarádky zaujalo leporelo z fotek..vypadalo to moc pěkně, říkala, že obj na laabu a má takhle dvě leporela vedle sebe , svisle dolů zavěšená…jako dekorativní prvek do chodby supr

  • #515907

    Moible Hanoi
    Účastník

    Skvělý

  • #515765
    A
    Anka45
    Účastník

    Já bych řekla, že originální doplněk je tedy i fotografie v jiném provedené než klasicky fotka v rámečku. 🙂 My jsme si takto oblíbily firmu Fotoobrazy z plátna, jelikož dělají, jak sám název napovídá fotky nejen na plátno, ale také například na dřevo, kde je možný oboustranný tisk, dále na kapa desku, překližku či sklo. S výsledkem jsem vždy velmi spokojení. Doma máme nejraději tisk na sklo, plátno a dřevo. U dřeva je skvělé že vynikne i trochu struktura dřeva a navíc mohu dát obraz jen do poličky a nemusí viset na zdi. 🙂

    • #515882
      j
      juliebaborska
      Účastník

      Mohu vědět do kdy Vám obrazy doručí pokud jde o tisk na sklo nebo na dřevo? Je třeba se nějak o obrazy starat?

      • #516052
        A
        Anka45
        Účastník

        Doručení je do 5 pracovních dní a případně jde i zvolit u určitého tisku express doručení a to je do 3 pracovních dní. Teď před Vánocemi mají ale již stopnuté objednávky. Ale můžete se na vše zatím podívat https://www.fotoobrazyzplatna.cz/. Najdete tam i videa jak tisk vypadá na různých druzích plátna. O obrazy se nijak starat nemusíte. 🙂

  • #512356
    a
    anicka.12
    Účastník

    Já mám moc ráda fotky, takže jsem si nechala vyvolat fotky tady https://rameckuj.cz/#frequently-asked-questions, dají Vám fotku rovnou v rámečku,  stejný rozměr, takže mám doma mozaiku v obyváku, ložnici i v dětském pokoji.:)

    • #512406
      n
      nanna
      Účastník

      Dobrej nápad, to se mi teď i hodí. Ségra bude mít narozky a něčem takovém mluvila, že by chtěla. Jak dlouho trvá doručení a je tam i háček na pověšení?

      • #512463
        a
        anicka.12
        Účastník

        Doručení je rychlé do 2 dnů. 🙂 Na pověšení nic není, jelikož vzadu na rámu je lepítko, stačí tedy jen sundat folii a umístit, kam je potřeba. 🙂 Šmouhy nedělá ani potom nevezme omítku. Je to lehké, celé z plastu, drží. 🙂

  • #510456
    n
    nadiaa
    Účastník

    Moc hezké věci mají tady https://www.bakly.cz/ mně to co tam mají vyloženě stylově sedí do bytu, mají takové designovky za fajn ceny 🙂

    • #512415
      b
      bertikber
      Účastník

      Mají krásné věci, už mám v košíku 8 věcí a musím se už krotit, něco bude muset asi počkat na další výplatu 😀 ne vážně, zatím se mi ještě na jednom místě tolik věcí nelíbilo, super 🙂

    • #511422
      A
      Alizee
      Účastník

      Mně se tam moc líbí jeden stojan na víno a skleničky na whiskey, už docela dlouho vybírám a nic mi nepřišlo ONO a konečně mám vybráno, díky 🙂

      • #514360
        j
        juliebaborska
        Účastník

        Souhlasím s Vámi, ty skleničky jsou moc hezké. Podle mě třeba ideální jako dárek.

        • #514672
          P
          Petran.
          Účastník

          My takhle dávali tchánovi tchánovi k narozeninám ty skleničky na rum, co mají a byl z nich nadšený

        • #514387
          P
          Petran.
          Účastník

          <span style=“color: #000000; font-size: 8pt; font-family: Calibri, Arial;“ data-sheets-value=“{"1":2,"2":"My takhle dávali tchánovi k narozeninám ty skleničky na rum, co mají a byl z nich nadšený."}“ data-sheets-userformat=“{"2":15273,"3":{"1":0},"6":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"8":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"10":2,"11":4,"12":0,"14":{"1":2,"2":0},"15":"Calibri","16":8}“>My takhle dávali tchánovi k narozeninám ty skleničky na rum, co mají a byl z nich nadšený.</span>

  • #509722
    g
    giska
    Účastník

    Poradíte mi prosím nějaký dárek pro kamaráda? Chceme nějaké originální dárky, ne úplně drahé, ale aby v tom byl i nějaký vtip.

    • #510095
      N
      Ninna
      Účastník

      Kupte mu strom, to čekat nebude 😀

    • #509804
      A
      Andryna
      Účastník

      Nedávno jsem jsem nakupovala dárky na http://www.darkoviny.cz. Koupila jsem moc vtipný toaletní papír. Protože je kamarád ajťák, tak jsem mu k tomu dala i čokoládový notebook.

  • #490968
    M
    MarkyMala
    Účastník

    Já jsem si udělala radost a koupila si tuhle designovu https://www.ezidle.cz/set-taburet-usak-kreslo-usak-chesterfield/5422/p. No, jako paráda 🙂 Jsem nadšená.

  • #490657
    n
    nanna
    Účastník

    A co třeba jste si koupili ať se trochu inspiruju čím si oživit obývák 🙂

  • #490470
    k
    katkakatule
    Účastník

    Maj parádní věc, konečně něco originálního 🙂

    • #490509
      m
      milka8
      Účastník

      Jojo mají právě takový originály co jinde nemají

      • #490571
        k
        katkakatule
        Účastník

        To jo už mám něco doma a asi ještě budu doobjednávat 😀

  • #489497
    e
    evcasl
    Účastník

    Já sháním pěknou lampu do obýváku, která mi prostor trochu zútulní ale zatím hledám marně..

    • #490194
      m
      milka8
      Účastník

      Koukni na La Home jak jsem psala 😉

      • #490233
        e
        evcasl
        Účastník

        Aha tak už mám vybráno 🙂 moc díky

        • #490328
          m
          milka8
          Účastník

          Za málo, hlavně žes vybrala 🙂

          • #490356
            e
            evcasl
            Účastník

            Jojo už jí mám a je parádní

  • #488346
    m
    milka8
    Účastník

    Z La Home mám taky krásný věci 🙂

    • #488502
      j
      jancajanicka
      Účastník

      A co třeba máte? Sháním inspiraci 🙂

      • #489252
        m
        milka8
        Účastník

        Mám takový stylový zarážky na knížky a nějaký sošky a lampu 🙂

        • #489286
          j
          jancajanicka
          Účastník

          Super super moc díky, už mám objednáno tak se těšíím

          • #489444
            m
            milka8
            Účastník

            Za málo, jsem ráda že jsem dobře poradila 🙂

  • #487582
    A
    Andryna
    Účastník

    Kamarádka se bude vdávat, dám jí dárkový poukaz, určitě se jí bude líbit.

  • #487461
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    Hrozně se mě taková skleněná deska líbí, objednala jsem si ji i s oblíbeným spotify.

  • #487304
    h
    hancanov
    Účastník

    Sháním originální doplňky do nového bytu, máte nějaké tipy na e-shopy?

    • #487381

      kvapik
      Účastník

      Já si teď koupila několik parádních věcí tady https://lahome.cz/ mají opravdu originální designové věci, hodně kvalitní.

      • #487475
        h
        hancanov
        Účastník

        Mají skvělý věci díky moc, už mám v košíku 3 věci 😀

        • #487550

          kvapik
          Účastník

          Tak to jsem ráda že jsem dobře poradila 😉

  • #487276
    m
    martusi
    Účastník

    Mamce od nich dám poukaz k narozeninám. Desku ať si pak navrhne sama.

  • #487150
    f
    femuska
    Účastník

    U Onglazzu jsem si taky objednala, chci udělat radost svému příteli naší společnou fotkou z dovolené. Taky jsem k ni nechala přidat spotify.

  • #487014
    R
    Rikina
    Účastník

    Je to opravdu originálně zpracovaná fotografie. Podívejte se na http://www.onglazz.cz

  • #486950
    m
    martusi
    Účastník

    O co se prosím konkrétně jedná a kde se dá tato deska objednat?

  • #486800
    R
    Rikina
    Účastník

    Kamarádka mě dala tip na originální doplněk v podobě skleněné desky s fotkou.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist