Optika zkušenosti

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Optika zkušenosti

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel b barkka a poslední změna proběhla před 2 roky, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #491303
    B
    Britney
    Účastník

    Holky za mě je GrandOptical asi taky fajn, ale i já kupuju brýle i v jiných krámech a celkově jsem ještě moc nenarazila na „kazové“ zboží.

    • #492007
      b
      barkka
      Účastník

      <p style=“margin: 0in; font-family: Helvetica; font-size: 9.0pt; color: black;“>Mě se v Grandu brýle vždycky líbily a myslím, že i kvalitou jsou Ok, nebo aspoň jsem nikdy žádnou opravu nepotřebovala.</p>

  • #490007
    C
    Comtess
    Účastník

    Optiku ráda navštěvuji, mám pocit, že brýle jsou podstatným módním doplňkem, takže si na výběru nechávám dost záležet a v Grandu jsem si zatím vždycky něco našla.

  • #489977
    V
    Valeriana
    Účastník

    Nechápu teda jak někdo může být takhle na ty značky, ale ok… Každopádně si myslím, že všechny větší optiky by moly mít nějaký ty značky, a taky výběr, což by se vašim mohlo hodit.

  • #489469

    Lia
    Účastník

    čauvec, já mám brýle z Grandopticalu, myslím, že mám taky nějakou lepší značku, ale hlavně je fakt fajn že je tam co na výběr. Chodím tam občas s naší babi, takže je to fakt pro všechny věkový…:)

  • #488909
    E
    Evisik
    Účastník

    Nevím, jak to je jinde, ale já chodím pro poukazy do Grandopticalu.

  • #488699
    M
    Marti.na
    Účastník

    <p style=“margin: 0in; font-family: Helvetica; font-size: 9.0pt; color: black;“><!–StartFragment–>Ahoj, myslím že v každý optice se dají koupit značky, nebo aspoň nás na malým městě máme nějakou no name prodejnu a taky jsem si tam koupila brýle od guessu…</p>

  • #488448
    C
    Cyntthia
    Účastník

    Dobrý den, nevíte někdo kde se dají sehnat i nějaké značkové brýle, guess, lacoste atp? Naši jsou takový na značky, tak bych jim chtěla dát nějaký voucher a nevím kde se to dá pořídit.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist