Optika v Hradci Králové

Femina.cz > Fóra > Krása > Optika v Hradci Králové

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Floyd Amy a poslední změna proběhla před 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #513953

    Floyd Amy
    Účastník

    Služba v obchodě byla příjemná, změření očí a komunikace s prodavačkou a optometristkou taky.

    dino game

  • #479804
    M
    Martička00
    Účastník

    Dobrý večer, tady je odkaz na seznam prodejen, kdyby někdo potřeboval https://www.orangeoptik.cz/provozovny. Já do Orange Optik taky chodím a jsem tam spokojená, vždycky mi dobře poradili a byli moc ochotní. Mám od nich i sluneční brýle značky Polarized s dioptrickými sklíčky, se kterými jsem hodně spokojená a je to opravdu velká úleva pro oči.

  • #479743
    D
    Diana Malá
    Účastník

    Dobrý den, já jsem z Prahy, ale taky tady máme Orange Optik. Za sebe můžu vřele doporučit – je tam vždy ochotný personál a zatím mi vždycky dobře poradili. Mám od nich už dvoje brýle a jsem moc spokojená – na zimu se chystám, že si koupím ještě jedny – mají super ceny.

  • #479643
    D
    DenisaVolna
    Účastník

    Zdravím, děkuji moc za doporučení, hned zítra tam zajdu. Třeba na mě ty slevy ještě počkají 🙂

  • #479632
    V
    VandaS
    Účastník

    Zdravím, zajděte si do Orange Optik na Pražskou třídu 110. Byla jsem tam asi před měsícem a vybrala jsem si tam brýle za super cenu – měli zrovna velké slevy. Navíc jsem narazila na fakt ochotnou paní, se vším mi poradila a opravdu se mi věnovala. Nabídla mi hned i vodu a bylo mi tam moc příjemně.

  • #479586
    D
    DenisaVolna
    Účastník

    Dobrý den, poradíte dobrou optiku v Hradci Králové? Ideálně s ochotným personálem a dobrými cenami, děkuji.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist