Opruzeniny při sportu

Femina.cz > Fóra > Sport > Opruzeniny při sportu

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel f femuska a poslední změna proběhla před 2 roky, 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #486390
    f
    femuska
    Účastník

    Děkuji za informace, už jsem si ho objednala. Těším se, že budu mít po problému.

  • #486345
    R
    Rikina
    Účastník

    Koukněte na https://www.zitenax.cz/namahana-pokozka/kde-koupim/,  dozvíte se co potřebujete vědět.

  • #486291
    j
    jandulka25
    Účastník

    Líbí se mi, že ho můžu aplikovat už před sportováním, abych problému se zarudlou a bolestivou pokožkou zabránila.

  • #486226
    m
    martusi
    Účastník

    Vyzkoušejte Zitenax Active. Mě ho poradil trenér ve fitku. Je super, naučila jsem se ho aplikovat preventivně  před cvičením. Opruzeniny se mi nedělají.

  • #486099
    f
    femuska
    Účastník

    <table border=“0″ width=“390″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“390″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl65″ style=“height: 60.0pt; width: 293pt;“ width=“390″ height=“80″>S kamarádkou rády<span style=“mso-spacerun: yes;“>  </span>vyrážíme na cyklovýlety. V létě když je teplo, tak mám problém s nadměrným pocením a následným vznikem opruzenin nejvíce v oblasti třísel. Co pomáhá, má někdo zkušenost se spolehlivým přípravkem?</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist