Operace nosu

Femina.cz > Fóra > Krása > Operace nosu

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel H Hanicka33 a poslední změna proběhla před 6 roky, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #430683
    m
    misulkag
    Účastník

    Už jsem o té klinice slyšela, opravdu jsou takoví odborníci, jak se o nich všude mluví?

    • #430684
      G
      Gabina56
      Účastník

      Ano, můžu jen doporučit… Podívejte se na jejich web nebo jen navštivte jejich kliniku, když budete poblíž… 🙂

      • #430685
        H
        Hanicka33
        Účastník

        Taky vřele doporučuji, ať už plánujete jakoukoliv plastiku.

  • #430682
    G
    Gabina56
    Účastník

    To je pravda… Kdybych sla na nejakou dalsi plastiku, urcite bych sla na jistotu k nim. 🙂 A pokud bydlite v Praze, tak mate jeste vetsi vyhodu, protoze Aesthevita sidli v Praze. 🙂

  • #430680
    H
    Hanicka33
    Účastník

    Tak v tom pripade opravdu vyzkousej tu aesthevitu, jsou to profesionalove, u kterych se vubec nemusis niceho bat. 🙂

  • #430667
    p
    poborna44
    Účastník

    Děkuji za info, já právě chci plastiku celého nosu, tak hledám právě nějakou kliniku, u které vše probíhá hladce. 🙂

  • #430666
    H
    Hanicka33
    Účastník

    Já jsem byla na rhinoplastice, konkrétně na plastiku nosní přepážky. Byla jsem na klinice http://www.aesthevita.cz a bála jsem se teda hodně, ale hojilo se to bez komplikací a po pár týdnech už jsem vesele chodila do práce, bez jakýchkoliv obtíží 🙂

  • #430450
    p
    poborna44
    Účastník

    Já bych ale nejlépe potřebovala někoho s osobní zkušeností s Rhinoplastikou. 🙂 Ale děkuji za reakci. 🙂

  • #430449
    G
    Gabina56
    Účastník

    Nemám s tím zkušenost, ale byla jsem na plastice prsou u Aesthevity a vím, že Rhinoplastiku taky dělají. 🙂

  • #430375
    p
    poborna44
    Účastník

    Ahoj, máte někdo zkušenost s Rhinoplastikou? popř. Jaké to je? Jak se to hojí? Bály jste se před ní?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist