Operace kolene

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Operace kolene

Zvolené téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel M MakMak a poslední změna proběhla před 4 roky, 9 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #466731
    M
    MakMak
    Účastník

    Jj, díky moc. Byla jsem se optat a musím ti teda říct, že naprostá paráda. Je teda na předpis, stojí asi 4 tisíce, ale za tu úlevu to dám moc ráda!

  • #466661
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahoj, jasně, že je u nás k sehnání. Původně byla jen v zahraničí, ale teď už je i u nás 🙂 Optej se doktora, ten ti k tomu řekne veškerý info. Je na předpis, takže stejně budeš potřebovat recept.

  • #465819
    M
    MakMak
    Účastník

    A o té pumpičce ses dozvěděla jak? Jako já se ptám proto, abych věděla, kde se na ni informovat, nebo kde ji můžu vyžadovat 🙂

  • #463639
    8
    89natalie
    Účastník

    Zdravím, kolik stojí ta pumpička proti bolesti? Holky poradíte kde ji objednat čeká mě operaci a mám strach z bolesti.

    • #464536
      L
      Liliem
      Účastník

      Zdravím, objednejte si to v lekárně ve vaší nemocnici, váš doktor to vyzvedne a potom po operaci zavede. Stojí 4000,- a opravdu pomáhá proti bolesti na 3 dny. Je to opravdu výborná věc na zvládnutí bolesti po operaci.

  • #463185
    K
    Karkolka
    Účastník

    Také jsme musela podstoupit operaci kolene a o pumpě jsem se dozvěděla na diskuzích, hodně se to tam řeší, ale byla jsem k tomu nejprve skeptická, ale nakonec jsme vyzkoušela a opravdu ta investice za to stála.

  • #459256
    L
    Lilianna
    Účastník

    Holky, chci se vás zeptat… Berete nebo braly jste nějakou kloubní výživu a pokud ano, tak jakou? S jakou jste spokojeně?

  • #457871
    A
    Anka45
    Účastník

    Jj, jak píše irishanova… Taky o té pumpičce vím. Měla ji moje kamarádka. Zavede se přímo do ranky a tu ranku znecitliví. Je skvělá v tom, že účinkuje jen v té rance, nikoli dál v těle. Optej se na to doktora, on ti o tom určitě řekne víc. Musí ti ji předepsat.

    • #461782
      L
      Lilianna
      Účastník

      Anko, kde se o té pumpičce dozvím víc? A to mi ji předepíše doktor?

      • #462753
        A
        Anka45
        Účastník

        Hele, optej se na ni doktora… Asi irtopeda, ne? On ti ji předepíše, ty s receptej půjdeš do lékárny, kde ti ji objednají a doručí do nemocnice, kde operaci podstoupíš. Je to jednoduché. Stojí teda kolem 4000,-Kč, ale za mě teda – za ulevu od bolesti a za to, aby me zas tak moc neomezovala, bych teda já dala vše 🙂

  • #456880
    i
    irishanova
    Účastník

    Už jsem tu někde psala, ale už se to dostalo i k nám a dá se u nás sehnat taková pumpička, která se zavádí po operacích a pomáhá tak v období rekonvalescence od bolesti.

    • #458985
      A
      Alecca
      Účastník

      Počkej, to už je jako i u nás? Já jsem o tom zatím jen četla, ale nevěděla jsem, že je ta možnost i u nás. No a jak je to s cenou té pumpičky? Kolik to tak stojí? Nevíš?

      • #459464
        B
        Bedriška Malá
        Účastník

        Ahoj, tu pumpičku si budeš hradit sama, stojí 4 tisíce. Ale jako za mě je to prostě cena za úlevu a úleva je prostě k nezaplacení.

        • #464063
          M
          MakMak
          Účastník

          A jak ta pumpička funguje? Nebo teda jako myslím, jak se k ní dostanu? Ona je na předpis, čili s ním do lékárny, kde dostanu tu pumpičku a pak s ní dojdu do nemocnice? Nebo to lékárna do nemocnice rovnou pošle?

  • #456769
    z
    zvonilka
    Účastník

    Dobrý den, přicházím si poprosit o radu. Nevím, co přesně mě čeká, ale jdu na plánovanou operaci kolene… Nic závažného, i když koleno je vždy taková závažnější operace. Mě jde jen o to, jak dlouho budu vyřazená z provozu kvůli bolesti? Vůbec nevím, nedovedu si to představit. Doktor mi taky nedovede říct, je to hodně individuální…

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist