Opalovací krém pro ekzematiky

Femina.cz > Fóra > Krása > Opalovací krém pro ekzematiky

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel m michala69 a poslední změna proběhla před 4 roky, 9 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #466540
    m
    michala69
    Účastník

    Takže se dá sehnat normálně v lékárně ? Je jich víc typů, abych kdyžtak vyzkoušela ten správný ?

  • #466341

    Jo tak to důvěrně znám :/ a docela dlouho mi trvalo než jsem našla přípravek co mi vyhovuje. Ono každému sedne něco jiného takže nevím jestli to k něčemu bude když ti tu doporučím co používám já, ale za zkoušku asi nic nedáš. Mně paná v lékárně doporučila KaritenOil od Medinaturu. Mám od nich jak ten olej na opalování, tak i ten krém po obalování a super. Neštípe, kůže po něm zůstane krásně jemná takže nevysušuje a dělá naprosto úžasnou barvu opálení.

  • #466289
    m
    michala69
    Účastník

    Mohla bych poprosit o doporučení opalovacího krému, který je vhodný pro ekzematiky ? Vždycky jsem používala astrid nebo niveu, ale hodně se mi zhoršil ekzém a teď nesnesu ani jeden a příšerně mě štípou.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist