Omega 3

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Omega 3

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel J Jarka50 a poslední změna proběhla před 3 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #482769
    J
    Jarka50
    Účastník

    Vzhledem k tomu, že jsem si o tom něco načetla, tak jiný doplněk než od naturevia bych si už nekoupila. Ani ve snu by mě nenapadlo, že jsou některé doplňky šizené, takže za mě volba jasná http://www.naturevia.cz/e-shop/nervova-soustava/omega-3-one-a-day/

  • #482704
    k
    katkakatule
    Účastník

    Taky jsem četla to doporučení, takže omegu3 užíváme s manželem oba i s vitamínem D.

  • #482687
    E
    Emulina
    Účastník

    Děkuji moc za doporučení 🙂 Omega 3 od Naturevia mám objednáno. Dívala jsem se na stránky Státního zdravotního ústavu a ten taky Omega 3 doporučuje užívat v souvislosti s Covidem.

  • #482651
    N
    NinaMala
    Účastník

    Tady je odkaz na lékárnu Benu, objednávám u nich často https://www.benu.cz/swiss-naturevia-omega-3-one-a-day-cps-60

  • #482455
    E
    Emulina
    Účastník

    Díky moc za koment, poradíte prosím, kde na netu objednat Omega 3 od Naturevia online?

  • #482296
    N
    NinaMala
    Účastník

    Zdravím, určitě si Omega 3 kupte. Já ho užívám, i když ryby jím, ale nejím jich tolik, abych měla Omega 3 dostatek. V dnešní době Omega 3 hodně lidem chybí, proto je důležité ho doplňovat. Doporučuji značku Naturevia, má výborné složení a je absolutně bez rybí pachuti.

  • #482276
    E
    Emulina
    Účastník

    Dobrý večer, už nějakou dobu nejím ryby, přestaly mi chutnat. Poradíte – je potřeba užívat Omega 3? Jinak jím pestře, díky za rady.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist