Ohřívač na lahve

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Ohřívač na lahve

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel M MakMak a poslední změna proběhla před 4 roky, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #468449
    M
    MakMak
    Účastník

    Já mám tento https://www.babyplace.cz/digitalni-ohrivac-lahvi-2in1-babyono/ a ten je právě i na ty přesnídávky. Super věc.

  • #467676
    l
    libuse86
    Účastník

    A tady ten ohřívač je jen na lahve s mlékem nebo v něm mohu ohřát i přesnídávky?

  • #466626
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahoj, my doma ohřívač lahví máme. Máme zn. Babymoov a kupovali jsme ho na Babyplace. Jako dívej, pro mě je to docela nezbytnost, už bych si to bez něj nedovedla představit. Takže za mě se vyplatí, pro mě je to nezbytnost. Jinak, co se týče druhého dotazu… To je věc každého z nás. Jako já bych si z druhé ruky ten ohřívač nekoupila, neměla bych důvěru v tom, v jakém je stavu… Ale říkám, to je věcí názoru každého z nás…

  • #465393
    i
    irishanova
    Účastník

    Máte někdo zkušenosti s tím ohřívačem láhví? Chtěla bych si nějakého takového pořídit, tak budu ráda za případné tipy 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist