Odpadkové koše

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Odpadkové koše

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a adullkahron a poslední změna proběhla před 1 rokem, 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #499373
    a
    adullkahron
    Účastník

    My máme ten bezdotykový a funguje výborně. Dřív jsme měli klasický plastový odpadkáč, ale toto je úplně někde jinde. Hlavně tady u těch bezdotykových se vyhneš tomu, že budou otlapkané apod 😉

    • #499549
      i
      irishanova
      Účastník

      Je potřeba do nich dávat speciální pytle?

      • #499578
        a
        adullkahron
        Účastník

        Speciální pytle nejsou třeba, ale já konkrétně pytel nedávám, protože má uvnitř plstové vědro s kovovým uchem, takže ho vezmu, vysypu do popelnice a je to 😉

         

  • #499347

    Hana Tvrdá
    Účastník

    Ahoj, má je kamarádka a je velmi spokojená. Také jsem uvažovala, jaké koše zvolit na tříděný odpad, ať jsou trochu vzhledné a nezabírají hodně místa, nakonec jsem vybrala tento recyklační koš https://www.finecase.cz/odpadkove-kose/songmics-ltb24l-3-x-8-l/ a jsem velmi spokojená. Nejsou sice úplně největší, na druhou stranu jezdíme kolem popelnic s tříděným odpadem často, tak častěji vyvážíme a nemáme s tím problém.

  • #499277

    Mě zaujaly ty jejich odpadkové koše. Nejsem schopna si z toho množství si pořádně vybrat -_-.

  • #499262
    i
    irishanova
    Účastník

    Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli nemáte zkušenost s koši z webu dokose.cz?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist