Odlehčený sporťák

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Odlehčený sporťák

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel M Miluška Nová a poslední změna proběhla před 4 roky.

  • Autor
    Příspěvky
  • #476482
    M
    Miluška Nová
    Účastník

    Dobrý den, tak kočárek mám velkou rychlostí doma a jsem nadšená! Je fakt úžasný, lehký, skladný! Děkuji za doporučení 🙂

  • #476341
    M
    Martička00
    Účastník

    Dobrý den, vůbec se nemusíte bát, e-shop je opravdu spolehlivý. Objednávám z něj poměrně často a nikdy nebyl nejmenší problém. Naopak, ceny mají lepší než v jiných e-shopech a vše skladem.

  • #476236
    M
    Miluška Nová
    Účastník

    Dobrý den, nemáte prosím zkušenost s dětským e-shopem Dětský Růžek? Je spolehlivý? Bojím se, abych nenaletěla.

  • #476153
    V
    Viola_S
    Účastník

    Dobrý den, taky mám sporťák Mutsy Nexo a jsem moc spokojená. Je lehký, dobře se s ním jezdí, má prostorný košík na věci a navíc má krásný design.

  • #476139
    M
    Martička00
    Účastník

    Dobrý den, já mám tento https://www.detskyruzek.cz/kocarek-mutsy-nexo-ash-malange-2019 a jsem moc spokojená. Je menší, lehoučký a skladný. Navíc má krásný design a dobře se s ním jezdí.

  • #476097
    M
    Miluška Nová
    Účastník

    Dobrý den, doporučíte mi odlehčený sporťák, se kterým jste spokojení? Mám skoro osmiměsíční dceru, děkuji.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist