Očista organismu

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Očista organismu

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Ludmila Chrtoňová a poslední změna proběhla před 2 roky, 9 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #486494

    Základ úspěchu je hlavně dělat detox pravidelně, aspoň jednou ročně.

    • #487527

      Jaký je Váš oblíbený? My preferujeme šťávy a jako na celkový detox jednou ročně nasadíme wurmex.

  • #486387

    Adéla Pifková
    Účastník

    Je tady spousta diskuzí na téma detox, ze začátku jsem moc práškům nevěřila, dvakrát jsem vyzkoušela detoxy od UGO, ale to se taky docela prodražilo. Mě pomáhá wurmex.

  • #485452
    n
    nanna
    Účastník

    Já mám skvělou zkušenost s touhle detoxikační kúrou https://darzprirody.cz/110-neera-balicky-s-aktivatorem je čistě přírodní a založená na ájurvédských principech

  • #484781
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Není na očistu lepší ostropestřec ? 🙂 Nemáte s ním taky některá zkušenost ?

  • #484320
    J
    Jarka50
    Účastník

    Osobně nejsem zastáncem chemie a podle mě stačí upravit jídelníček, odlehčit ho a tudíž se uleví i tělu a svým způsobem se pročistí 😉

    • #484491

      A máš něco vyzkoušeného, co se ti osvědčilo ? Nebo tady ty to moc neřešíš ?

      • #484514
        J
        Jarka50
        Účastník

        Mně stačí upravit jídelníček a na těle to poznám už po 3 dnech, kdy začnu pouštět přebytečnou vodu, ztrácí se mi nafouklé břicho a má to spoustu dalších benefitů, s tím, že to má teda vliv i na imunitu. Hodně zajímavý je tady tento zdroj https://recepty.hraska.cz/daja-blog/clanky/jarni-ocista/

  • #484167

    Jak jste na tom s detoxem organismu. Máte něco vyzkoušeného ? Dívala jsem se, že je k dostání hodně detoxikačních nápojů i prášků. Jaký na to máte názor ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist